• Напишіть нам
  Хіт продаж
  Фумігант Фосміній
  Фумігант Фосміній

  Фумігант Фосміній

  Ціна: 800 грн
  • Виробник: НЕРТУС
  • Наявність: На складі

  ФОСМІНІЙ – інсектофумігант широкого спектру дії, призначений для боротьби зі шкідниками запасів у завантажених і незавантажених складських приміщеннях.

  Основні характеристики:

  Діюча речовина Фосфід алюмінію, 560 г/кг
  Форма препарату Таблетки
  Спектр дії  Захист зерна хлібних злаків, зерна насипом під час зберігання, а також порожніх складських приміщень від шкідників запасів
  Шкідники Амбарні довгоносики (Sitophilus (Calandra granarius L.), борошняний хрущак (Tenebrio molitor L.), сурінамський борошноїд (Oryzaephilus surinamensis L.), горохова зернівка (Brochus pisorum L.), амбарна зернова міль (Nemapogon granellus), амбарна вогнівка (Piodia interpunctella Hubner.)
  Упаковка Банка 1кг

  Як діє Фосміній?

  • В результаті контакту препарату з атмосферним повітрям відбувається хімічна реакція фосфіду алюмінію з вологою , що міститься у повітрі. Внаслідок цього відбувається розклад препарату з виділенням безбарвного газу фосфіну, вуглекислого газу і аміаку AlP + 3H2O→Al(OH)3 + PH3.

  • Газ фосфін викликає параліч нервової системи шкідника, в результаті чого настає порушення процесів метаболізму і блокується надходження кисню до організму, що сприяє його загибелі. Швидкість впливу препарату на шкідників залежить від концентрації газу фосфіну в повітрі. Повна загибель відкрито живучих шкідників, досягається при забезпечені показника концентрації фосфіну на час експозиції на рівні 7 г/год/м², шкідники в захисній формі зараження зерна і зернопродуктів – 25 г/год/м². Гідроокис алюмінію – порошок сірого кольору, залишок якого виявляється в місцях розміщення таблеток препарату після їх реакції з зовнішнім середовищем, не впливає на якість зерна.

  Переваги застосування інсектофуміганту:

  1. Висока фумігантна активність і зручність у застосуванні.
  2. Висока проникність. Ефективне знищення шкідників запасів, навіть якщо вони знаходяться у важкодоступних місцях (щілини, отвори). 
  3. Відсутність негативного впливу на якість зерна, що обробляється, у тому числі і на посівні якості зерна.

  Інструкція по застосуванню препарату Фосміній:

  • Фумігацію проводять в ретельно закритих приміщеннях або під поліетиленовою плівкою чи брезентом.
  • Оптимальна температура зерна, зернопродуктів та повітря при обробці повинна бути вищею за +15 °C.
  •  При фумігації зерна насипом на складах або елеваторах таблетки препарату розмішують у зерні в ручну або за допомогою дозатору. 
  • При фумігації невеликих партій, зерна або борошна в мішках, незавантажених складських приміщеннях і т. п. препарат розміщується в піддонах рівномірно по площі всього об’єкта, що фумігується. 
  • Повна загибель шкідників при оптимальних температурних умовах наступає на 3–5 день після початку фумігації. 

  Швидке розкладання таблеток можливе за сприятливих умов (t° повітря, зернопродуктів не нижче 20°С, та відносній вологості повітря більше 50%), повний розклад проходить впродовж 48-72 годин. Гранично допустима концентрація (ГДК) в повітрі 0,1мг/м3. Максимально допустимий рівень (МДР) фосфіну в:

  • зерні - 0,01 мг/кг;
  • зернопродуктах - не допускається.

  ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ

  • Проводити обробку вологого зерна та зерна з осередками самозігрівання.
  • При роботі з препаратом використовувати джерела відкритого вогню (проводити газозварювальні роботи, запалювати сірники, палити, тощо).
  • Проводити роботи з препаратом в приміщеннях з несправними електромережами та електрообладнанням.
  • Допускати контакт препарату з водою або іншою рідиною.
  • Залишати упаковку з препаратом відкритою.
  • Доступ в приміщення, де проводиться дезінсекція до завершення дегазації.

  ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

  Газ фосфін достатньо леткий, розподіляється рівномірно в усіх напрямках після розміщення таблеток, проникаючи через папір, дерево, пакувальні матеріали, спресований товар. За високих концентрацій вибухонебезпечний.

  Регламент застосування:

  Спректр дії

  Норма витрати препарату, г/м3, г/т

  Шкідливий об'єкт Спосіб, час обробки, обмеження
  Зерно хлібних злаків насипом

  9 (3 табл.)

  Амбарні довгоносики, борошняний хрущак, сурінамський борошноїд, горохова зернівка, амбарна зернова міль, амбарна вогнівка

  При середньодобовій температурі +5-10°С експозиція 10 діб, при +11—15°С — 7діб, при +16-20°С — 6 діб, при +21—25°С - 5 діб.

  Обов'язкова дегазація мінімум 10 діб

  Зерно хлібних злаків у мішках

  3 - 9 (1 - 3 табл.)

  Незавантажені складські приміщення

  3 - 6(1 - 2 табл.)

  Як замовити фумігант Фосміній у нас на сайті?

  Фумігант Фосміній від НЕРТУСа також багато різних гербіцидівдобрив та засобів захисту рослин від відомих українських та закордонних виробників можна придбати у нас на сайті  harvest.org.ua за вигідною ціною та швидкою доставкою по Україні. 

  Для цього подзвоніть по вказаним номерам :☎ 066 444 53 30 - 097 444 53 30 - 066 642 83 78 або залиште заявку на сайті і наші консультанти обов'язково зв'яжуться з Вами та допоможуть у виборі якісного посівного матеріалу за доступними цінами! 


  Діє гнучка система знижок для оптових клієнтів!

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!

  Схожі товари