• Напишіть нам

  Гербіцид Прайм

  Ціна: 1 600 грн
  • Виробник: Rangoli
  • Наявність: На складі

  Прайм — гербіцид для боротьби з комплексом однорічних дводольних і деяких видів багаторічних дводольних бур'янів в посівах зернових колосових та кукурудзи.

  Основні характеристики:

  • Діюча речовина: 2-етилгексиловий ефір 2,4-Д, 452,42 г/л + флорасулам 6,25 г/л
  • Форма препарату: суспензійна емульсія
  • Культура: кукурудза, зернові колосові
  • Тара: 

  Переваги використання гербіциду Прайм:

  1. Швидке проникнення в рослину бур'яну;
  2. Ефективне знищення понад 160 видів бур'янів навіть на пізніх стадіях розвитку;
  3. Широке вікно використання - до 7-го листа кукурудзи і 2-го міжвузля зернових;
  4. Відсутність післядії в сівозміні.

  Механізм дії гербіциду:

  Завдяки комбінації 2-х активних інгредієнтів з різними механізмами дії, досягається надійний контроль чутливих бур'янів, включаючи стійкі до впливу феноксісполучень (зірочник середній, ромашка непахуча, підмаренник чіпкий, роман польовий і т.п.)

  Діюча речовина флорасулам відноситься до групи тріазолпірімідінов, які пригнічують АЛС (ацетолактат синтази), головний ензим в біосинтезі амінокислот, наприклад, лейцину, ізолейцину і валіну. Флорасулам дезактивує ензим ацетолактаз синтази і припиняє таким способом синтез амінокислот.

  Діюча речовина 2-етилгексиловий ефір 2,4-Д ауксиномного типу блокує активність гормону росту рослин, впливаючи при цьому на процеси росту клітин чутливих бур'янів. 

  Інструкція по використанню гербіциду Прайм (аналог Пріма):

   Оптимальна температура навколишнього середовища для застосування гербіциду від +8 до +25 °С;

   Обприскування проводити в період активного росту бур'янів у фазі 2 - 8 справжніх листків рослини;

   Для досягнення максимального ефекту, гербіцид наноситься на листову поверхню рослин методом розпилення з використанням добре відрегульованого обладнання із середнім розпилом;

   Рекомендована норма витрати гербіциду: 0.4-0.6 л / га (вибирається в залежності від стадії розвитку бур'янів, погодних та кліматичних умов, густоти стояння культурних рослин)

  Не рекомендується застосовувати Прайм відразу після заморозків або якщо очікуються заморозки в ніч після обробки;

  Не рекомендується застосовувати Прайм, якщо посіви знаходяться в стані стресу (внаслідок пошкодження рослин шкідниками, хворобами, нестачі харчування, попередньо застосованих препаратів, дії посухи або спеки, надмірної вологості повітря і грунту, а також впливу прохолодних погодних умов і т.п.);

  Сумісність гербіциду Прайм з іншими препаратами:

  Сумісний з: фунгіцидами, інсектицидами, протидвудольними гербіцидами, рідкими азотними добривами і регуляторами росту рослин. Так само сумісний з грамініцидами на основі ізопротурона і хлортолурона.

  Несумісний з: грамініцидами на основі феноксапроп, клодінафоп-пропаргіл і діклофопа. При використанні бакових сумішей пестицидів слід дотримуватися рекомендацій компанії-виробника сумісності кожного препарату-компонента бакової суміші.

  Норми витрати гербіциду Прайм:

  Норма витрати робочої рідини ― від 150 до 400 л/га.

  Робочий розчин гербіциду готують з використанням тільки чистої води.

  Як замовити гербіцид Прайм від Rangoli на нашому сайті?

  Гербіцид Прайм від Rangoli, а також багато інших оригінальних гербіцидівдобрив та засобів захисту рослин від відомих та надійних українських і закордонних виробників можна придбати у нас на сайті  harvest.org.ua за вигідною ціною та швидкою доставкою по Україні. 

  Для цього подзвоніть по вказаним номерам :☎ 066 444 53 30 - 097 444 53 30 - 066 642 83 78 або залиште заявку на сайті і наші консультанти обов'язково зв'яжуться з Вами та допоможуть у виборі якісного посівного матеріалу за доступними цінами! 


  Діє гнучка система знижок для оптових клієнтів!

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!

  Схожі товари