• Напишіть нам

  Гербіцид Євро-Ланг

  Ціна: 3 000 грн
  • Виробник: НЕРТУС
  • Наявність: На складі

  Євро-Ланг — гербіцид системної дії для знищення широкого спектру однорічних злакових та дводольних бур’янів в посівах гібридів соняшника, генетично стійких до гербіцидів із групи імідазолінони.

  Основні характеристики:

  Діюча речовина: імазетапір, 100 г/л

  Виробник: Петерс енд Бург КФТ, Угорщина

  Формуляція: розчинний концентрат

  Тарна одиниця: каністра 5л.

  Переваги гербіциду Євро-Ланг:

  1. Дозволяє одночасно боротись з дводольними та злаковими бур’янами після появи сходів соняшника.
  2. Дає можливість боротись з усіма відомими расами вовчка соняшника.
  3. Забезпечує контроль таких проблемних бур’янів, як амброзія, нетреба, циклохена.
  4. Подвійний механізм дії препарату дає змогу контролювати як вегетуючі, так і проростаючі з насіння бур’яни.
  5. Пригнічує розвиток багаторічних бур’янів в посівах соняшника.

  Механізм дії препарату:

  Діюча речовина проникає через коріння та листя рослин, розноситься по ксилемі та флоемі до точок росту. У чутливих рослин блокує синтез протеїну, що веде до припинення росту клітин і загибелі рослин.

  Рекомендації щодо застосування:

  Препарат вносять тільки за допомогою наземних обприскувачів після появи сходів соняшника.

  • Температури повітря від +10°С до +22°С є оптимальними в період застосування препарату.
  • Знижені температури повітря (менше +10°С) або підвищенні (більше +25°С) уповільнюють в рослинах бур'янів процеси метаболізму. Внаслідок цього дія гербіциду подовжується.
  • В окремих випадках, при застосуванні гербіциду за стресових умов для розвитку рослин можливе зни­ження його ефективності проти бур'янів.
  • Дощ через 1 годину після внесення препарату не знижує його ефективності.
  • Оскільки препарат має ґрунтову дію, його ефективність проти бур'янів в певній мірі буде визна­чатись наявністю та кількістю доступної вологи в ґрунті.

  Норми витрати робочого розчину:

  • Норма витрати робочого розчину 200-400 л/га. При густому стоянні рослин, а також при великій кількості рослинних решток на поверхні поля норма витрати робочого розчину має становити не менше 300 л/га. Не рекомендовано застосовувати гербіцид ЄВРО-ЛАНГ® з нормою витрати робочого розчину менше 200 л/га.
  • Норма витрати 1,0 л/га є найбільш прийнятною для більшості польових ситуацій. Цю норму слід обирати, якщо бур'яни знаходяться на ранніх етапах росту та розвитку.
  • Норму витрати препарату 1,2 л/га слід застосовувати, якщо бур'яни знаходяться на більш пізніх етапах росту та розвитку. Проте, за наявності факторів, що уповільнюють розклад гербіциду Євро-Ланг® в ґрунті, ця норма істотно підвищує ризики негативного впливу залишків продукту на наступну культуру сівозміни.
  • У разі використання для приготування робочого розчину м'якої води (з низьким змістом катіонів кальцію та магнію) норма витрати препарату має бути знижена на 15-20%.
  Культура Шкідливий об’єкт Норма витрати препарату, л/га Максимальна кратність обробок
  Соняшник

  Однорічні дводольні та злакові бур’яни

  1,0–1,2 1

  Фаза розвитку культурних рослин:

  Фаза від 2 до 8 справжніх листків у культурних рослин є безпечною для застосування даного препарату. Але найбільш сприятливою для внесення Євро-Лангу є фаза соняшника 2-4 справжніх листків: через більшу (як правило, у цей час) зволоженість ґрунту, що забезпечує реалізацію ґрунтової дії препарату внаслідок більшої чутливості бур'янів на ранніх фазах їх розвитку.

  Дослідами доведено, що ця фаза є оптимальною для найбільш ефективного контро­лю вовчка, оскільки співпадає з початковими стадіями розвитку та моментом прикріплення основної маси насіння паразита до коренів культури.

  Сумісність Євро-Ланг з іншими препаратами:

  Не допускається застосування препарату в бакових сумішах :

   з поверхнево-активними речо­винами (ПАР) та сурфактантами,

   інсектицидами групи ФОС

   протизлаковими гербіцидами

   мінеральними та мікро добривами, що використовуються для підживлення соняшника.

  Застереження:

  Застосування препарату Євро-Ланг на одному і тому ж полі допускається не частіше ніж раз на три роки.

  Не вносити препарат впродовж 3 діб після випадіння рясних опадів чи після штучного зро­шення, оскільки за таких умов можливий прояв фітотоксичної дії на культурні рослини, віро­гідно, через посилення ґрунтової складової дії гербіциду.

  Як замовити гербіцид Євро-Ланг на нашому сайті?

  Гербіцид  Євро-Ланга також багато інших гербіцидівдобрив та засобів захисту рослин від відомих українських та закордонних виробників можна придбати у нас на сайті  harvest.org.ua за вигідною ціною та швидкою доставкою по Україні. 

  Для цього подзвоніть по вказаним номерам :☎ 066 444 53 30 - 097 444 53 30 - 066 642 83 78 або залиште заявку на сайті і наші консультанти обов'язково зв'яжуться з Вами та допоможуть у виборі якісного посівного матеріалу за доступними цінами! 


  Діє гнучка система знижок для оптових клієнтів!

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!

  Схожі товари