• Напишіть нам

  Гербіцид Конвой

  Ціна: 1 500 грн
  • Виробник: НЕРТУС
  • Наявність: На складі

  Конвой — гербіцид системної дії для захисту посівів зернових колосових культур від однорічних і багаторічних дводольних бур'янів.

  Основні характеристики:

  Діюча речовина: трибенурон-метил, 300 г/кг; флорасулам, 105 г/кг; триасульфурон, 95 г/кг

  Виробник: Петерс енд Бург КФТ, Угорщина

  Формуляція: вододисперсні гранули

  Тарна одиниця: пластикова пляшка 0,25кг

  Механізм дії препарату:

  ✔  Діючі речовини поглинаються корінням і листям, легко переміщуються в рослинах, блокують в рослинах чутливих бур'янів ацетолактатсинтазу - фермент, який бере участь в утворенні амінокислот валіну, лейцину та ізолейцину.

  ✔  Пригнічення ацетолактатсинтази призводить до зупинки росту, а потім до загибелі рослин.

  Ознаки гербіцидної дії:

  • У чутливих рослин процес ділення клітин блокується вже через декілька години після застосування препарату, візуальні прояви дії гербіциду стають помітними на 7 – 10 день після застосування.
  • В подальшому спостерігається прояв хлорозів і некрозів, точки росту рослин починають втрачати колір. 
  • Остаточна загибель бур'янів настає через 2 – 3 тижні.

  Переваги використання гербіциду:

  1. Конвой эфективний проти широкого спектру найпоширеніших дводольних бур’янів.
  2. Здатність працювати при температурах від +5 °С.
  3. Широке «вікно» застосування: від фази 3-х листків до фази формування прапорцевого листка включно.
  4. Контроль падалиці «хімічних соняшників».

  Інструкція по використанню гербіцида Конвой:

  • Препарат діє на бур'яни за середньодобової температури повітря +5…+25°С.
  • Найоптимальніші температурні умови для застосування препарату +15…+20°С.
  • Дощ протягом 3 годин після внесення препарату може значно знизити ефективність його дії проти бур'янів.
  • Несприятливі умови для розвитку рослин (низькі температури, посуха) уповільнюють дію препарату та прояви візуальних ознак.
  • Прохолодні погодні умови після внесення препарату уповільнюють його дію на бур'яни, що призводить до продовження терміну повної загибелі бур'янів на 5-10 днів.
  • Швидкість вітру при дрібнокрапельному обприскуванні не повинна перевищувати 3м/с, при великокапельному – 4м/с.

  Рекомендації щодо сівозміни:

  Завдяки швидкому розпаду в ґрунті препарат не накладає обмежень щодо висіву подальших культур сівозміни. У разі загибелі у поточному році з якихось причин зернових, оброблених Конвоєм, пересівати дані площі можна лише колосовими зерновими. Восени цього ж року висів іншої культури лише після оранки.

  Рекомендована фаза розвитку бур'янів для внесення гербіциду Конвой:

    Препарат застосовується на ячмені озимому і ярому від фази 2-3 листків до виходу в трубку, на озимій пшениці від фази 2-3 листків до появи прапорцевого листка.

    Найвища ефективність дії препарату проти однорічних двосім'ядольних бур'янів - фаза 2-4 листки.

    Найкращим для боротьби з багаторічними дводольними бур'янами (будяк щетинистий та жовтий, осот польовий) є період їх активного росту — фаза розетки або висота рослини 10-15 см. 

    Бур'яни, що знаходяться на більш пізніх стадіях, та менш чутливі бур'яни можуть не загинути, але їх ріст та розвиток припиняються, і вони більше не конкурують з культурними рослинами за елементи живлення.

  Норма витрати робочого розчину Конвой:

  300-400 л/га - при підвищеній густоті стояння рослин та/або великій кількості рослинних решток норму витрати робочої рідини слід збільшити.

  Застосування Конвой в бакових сумішах:

   Гербіцид Конвой сумісний з іншими препаратами. У разі сумнівів провести перевірку на фізичну сумісність. Не застосовувати з фосфорорганічними інсектицидами та мікродобривами.

   Не застосовувати з фосфорорганічними інсектицидами та мікродобривами.

  Інструкція по приготуванню робочого розчину:

  1. Для приготування робочого розчину бак обприскувача заповнюють водою на 1/4-1/3 об'єму.
  2. Включити режим змішування та додати необхідну кількість препарату або його маточний розчин.
  3. Долити бак обприскувача водою до повного об'єму при увімкненому режимі змішування.
  4. Якщо передбачається застосування препарату у баковій суміші з іншим пестицидом, спочатку повністю розчиняють препарат Конвой, а потім додають у бак обприскувача партнерський компонент.
  5. ПАР «ТАЛАНТ» завжди додають у робочий розчин в останню чергу, коли бак обприскувача заповнений вже на 2/3-3/4 об'єму.
  6. Режим змішування повинен бути увімкнений при внесенні препарату для підтримання робочого розчину в однорідному стані.
  7. Робочий розчин після приготування слід використовувати протягом робочого дня.​​

  Регламент використання:

  Оброблювана культура Спектр дії Норма витрати л/га Спосіб, період обробки, обмеження Максимальна кіл-ть обробок Вихід людей для проведення робіт
  Пшениця озима та яра Однорічні дводольні, в т.ч. стійкі до 2,4-Д і 2М-4Х, і деякі багаторічні дводольні бур'яни 0,04 – 0,05 + ПАР Талант (0,1% від обсягу робочого розчину) Обприскування посівів від фази 2 – 3 листків культури до фази формування прапорцевого листка включно, і в ранні фази розвитку бур'янів 1 Для проведення механізованих робіт – через 3 доби після внесення препарату
  Ячмінь озимий та ярий Обприскування посівів від фази 2 – 3 листків культури до виходу в трубку, і в ранні фази розвитку бур'янів Для проведення ручних робіт – не встановлюється.

  Реакція бур'янів на гербіцид Конвой:

  Чутливі: амброзія полинолиста (до 2 справжніх листків), волошка синя, гірчак (види), гірчиця польова, горошок (види), глуха кропива (види), грицики звичайні, дескурайнія Софії, жабрій (види), зірочник середній, кропива (види), куколиця біла, лобода біла, лутига розлога, мак (види), осот (види), падалиця ріпаку, падалиця соняшнику (включаючи стійку до сульфонілсечовин та імідазолінонів), підмаренник чіпкий, приворотень польовий, редька дика, роман польовий, ромашка (види), талабан польовий, щириця звичайна.

  Середньочутливі: біфора промениста, вероніка (види), горобейник польовий, королиця (види), кульбаба лікарська, фіалка польова 

  Малочутливі: рутка лікарська, березка польова, паслін чорний.

  Як замовити гербіцид Конвой на нашому сайті?

  Гербіцид Конвой від Нертуса також багато інших оригінальних гербіцидівдобрив та засобів захисту рослин від відомих та надійних українських і закордонних виробників можна придбати у нас на сайті  harvest.org.ua за вигідною ціною та швидкою доставкою по Україні. 

  Для цього подзвоніть по вказаним номерам :☎ 066 444 53 30 - 097 444 53 30 - 066 642 83 78 або залиште заявку на сайті і наші консультанти обов'язково зв'яжуться з Вами та допоможуть у виборі якісного посівного матеріалу за доступними цінами! 


  Діє гнучка система знижок для оптових клієнтів!

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!