• Напишіть нам

  Гербіцид Лаудіс + прилипач Меро

  Ціна: 6 500 грн
  • Виробник: BAYER
  • Наявність: На складі

  Лаудіс (аналог Майстер пауер) + прилипач Меро - професіонал для специфічних завдань в посівах кукурудзи!

  Лаудіс® 30 WG, ВГ — новий селективний гербіцид системної дії для боротьби проти однорічних дводольних та злакових бур’янів в посівах кукурудзи.

  Лаудіс® — один з найбезпечніших гербіцидів для кукурудзи. Його застосовують на зерновій та силосній кукурудзі. Лаудіс® відмінно витримують усі поширенні гібриди кукурудзи. Можливе використання на ділянках гібридизації.

  Основні характеристики:

  Діюча речовина: темботріон 200 г/кг, ізоксадіфен (антидот) 100 г/кг

  Діюча речовина прилипача: ріпаково-етиловий ефір 810 г/л

  Форма препарату: водорозчинні гранули

  Культура: кукурудза

  Строк придатності: 4 роки від дати виробництва

  Упаковка: каністра 3 кг

  Переваги гербіциду Лаудіс:

  1. Надійний контроль падалиці соняшнику (традиційного, Clearfield та Express Sun) і падалиці ріпаку (Clearfield).
  2. Відмінний контроль лободи білої, амброзії, щириці, проса курячого.
  3. Можливість використання на ділянках гібридизації.
  4. Толерантний до всіх гібридів кукурудзи.
  5. Широке вікно застосування.
  6. Безпечний для використання в сумішах.

  Механізм дії гербіциду:

  ✅ Лаудіс® належить до хімічного класу трикетони та безпосередньо впливає на шар каротиноїдів. Каротиноїдний шар — своєрідна заслінка, що регулює кількість світла. У разі її знищення відбувається порушення процесу фотосинтезу, бур’яни знебарвлюються й швидко гинуть. Лаудіс® системний гербіцид, що рухається від оброблених листків у обох напрямках — догори в ксилему та донизу в флоему та розподіляється від кореня до верхівки листків. Візуальний ефект після внесення Лаудіс® спостерігається значно швидше, аніж у класичних сульфонілсечовин. Дві доби необхідно для зупинки розвитку бур’яну, через 5 діб спостерігаються типові ознаки дії гербіциду — побіління, а через 14 діб — повна загибель. Швидкість дії гербіциду також залежатиме від інтенсивності світла. Якщо похмурі дні — швидкість дії слабша. Але в кінцевому результаті досягається повна загибель (тільки за довший період часу).

  механізм дії гербіциду Лаудіс

  Рекомендації щодо застосування:

  Рекомендується застосовувати гербіцид проти молодих бур’янів, що активно вегетують. Завдяки наявності антидоту в складі Лаудіс® гербіцид безпечний для кукурудзи у фазі від 2-х до 8-ми листків. Оптимальний гербіцидний ефект досягається за застосування в ранні фази розвитку кукурудзи від 2-х до 5-ти листків, але основним чинником вибору часу застосування препарату є фаза розвитку бур’янів. Лаудіс® високоефективний проти падалиці культурних широколистих рослин, таких як соняшник та ріпак, що стійкі до гербіцидів групи імідазолінонів (імазамокс, імазапір, імазетапір), а також проти падалиці соняшнику, в тому числі Express. В оптимальний час використання досягається максимальна ефективність проти таких складно контрольованих бур'янів, як: лобода (навіть переросла), амброзія полинолиста, ваточник сирійський, щириця (види), куряче просо та ін.

  Приготування робочого розчину:

  • Витрата робочого розчину — 200–300 л/га.
  • Заповнити бак обприскувача на 1/3 водою, приготувати маточний розчин Лаудіс®, залити в бак, ввімкнути змішувач на 10–15 хв, долити відповідну норму Меро® та води, ввімкнути змішувач на 10–15 хв, закрити кришку обприскувача й перевірити роботу форсунок (характер розпилення має відповідати типу форсунки, якщо є відхилення, потрібно усунути їх).
  • Робочий розчин слід використати протягом 24 годин після приготування.
  • Якщо в процесі обприскування були зупинки на годину і більше, необхідно перед відновленням роботи включити змішувач на 10–15 хв для набуття розчином гомогенного стану.

  Норма застосування:

  ✅ Лаудіс 0,4–0,5 кг/га + Меро (прилипач) 1,0–2,0 л/га

  Застосування прилипача Меро обов’язкове!

  Спектр дії

  Дводольні бур'яни: 

  Чутливі - Лобода види, Падалиця соняшнику види, Канатник Теофраста, Щириця лободовидна, Щириця загнута, Амброзія полинолиста, Гірчак звичайний, Гірчак шорсткий, Гірчак почечуйний, Березка польова, Осот польовий, Нетреба види, Підмаренник чіпкий, Гірчиця польова, Паслін чорний, Ромашка лікарська, Переліска однорічна, Редька дика, Зірочник середній, Лутига розлога, Коноплі звичайні, Дурман звичайний, Галінсога дрібноквіткова, Глуха кропива пурпурова.

  Середньочутливі - Ваточник Сирійський.

  Малочутливі - Гібіск Трійчастий, Портулак городній.

  Однодольні бур'яни:

  Чутливі - Вівсюг звичайний, Пальчатка кровоспиняюча, Плоскуха звичайна, Просо звичайне, Мишій сизий, Мишій кільчастий, Мишій зелений.

  Середньочутливі - Пирій повзучий, Гумай (сорго алепське), Свинорий пальчастий (пальчатка зубата).

  дія гербіциду Лаудіс

  Приклад дії гербіциду Лаудіс® на росичку криваво-червону

  Як замовити гербіцид Лаудіс на нашому сайті?

  Гербіцид  Лаудіса також багато інших гербіцидівдобрив та засобів захисту рослин від відомих українських та закордонних виробників можна придбати у нас на сайті  harvest.org.ua за вигідною ціною та швидкою доставкою по Україні. 

  Для цього подзвоніть по вказаним номерам :☎ 066 444 53 30 - 097 444 53 30 - 066 642 83 78 або залиште заявку на сайті і наші консультанти обов'язково зв'яжуться з Вами та допоможуть у виборі якісного посівного матеріалу за доступними цінами! 


  Діє гнучка система знижок для оптових клієнтів!

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!