• Напишіть нам

  Гербіцид Клінч Форте

  Ціна: 2 250 грн

  Клінч Форте, ВГ — комбінований післясходовий гербіцид системної дії проти однорічних, багаторічних злакових та дводольних бур’янів.

  Діюча речовина: римсульфурон, 250 г/кг + Флорасулам, 80 г/кг

  Препаративна форма: гранули, що диспергуються у воді

  Тара: 0,5 кг + 1 л ПАР Бустер

  Механізм дії гербіциду:

  Діючі речовини, що входять до складу препарату, проникаючи в рослину через листя, переміщуються до точок росту, де блокують фермент ацетолактатсинтазу. Цей фермент необхідний для синтезу незамінних амінокислот – валіну, лейцину та ізолейцину. Вже через кілька годин сприйнятливі бур’яни припиняють ріст і більше не конкурують з рослинами кукурудзи в споживанні вологи і мінеральних речовин. Повна загибель чутливих бур’янів відбувається через 15 і більше днів.

  Основні властивості:

  • Видимі симптоми гербіцидної дії (зупинка росту, хлорози, некрози, побіління верхівки, почервоніння листя) з’являються на 4-7 день, а повна загибель бур’янів настає через 14-28 днів після застосування препарату.
  • У чутливих до флорасуламу бур’янів після обробки відбувається зупинка росту з наступним відмиранням точки росту та всієї рослини.
  • Малочутливі та перерослі бур’яни можуть не загинути, проте їх ріст та подальший розвиток значно уповільнюються чи зупиняються.

  Переваги гербіциду Клінч Форте:

  1. Розширений спектр контрольованих бур’янів.
  2. Ефективна дія на бур’яни, стійкі до 2,4-Д, дикамби.
  3. Відмінний контроль падалиці соняшника.
  4. Відсутність обмежень для культур сівозміни.
  5. Економний страховий гербіцид.
  6. Простота та зручність у використанні.
  7. Низька норма застосування.
  8. Сумісний із більшістю пестицидів.

  Рекомендації:

  ✔ Сумісне застосування з ПАР Бустер сприяє прискореному та більш повному проникненню діючих речовин гербіциду в рослини бур’янів, що забезпечує високу ефективність дії препарату.

  ✔  Оптимальні умови для обприскування посівів препаратом: температура від +10 °С до +25 °С та перебування бур’янів у стані активного росту у фазі 1-3 листків для однорічних злакових, 2-4 листків у однорічних дводольних та за висоти 10-15 см для багаторічних..

  ✔ Уникати застосування препарату під час спеки, засухи, заморозків, сильного вітру, інших несприятливих погодних умов.

  ✔ Для одержання максимально можливого ефекту від застосування препарату в умовах засухи та високої чисельності бур’янів необхідно: використовувати найвищу норму препарату ПАР Бустер та робочого розчину; мішалка обприскувача повинна працювати протягом всього часу обробки; дотримуватися рівномірності та якості обприскування по всій площі поля.

  Для розширення спектру контрольованих бур’янів можливе застосування бакових сумішей:

  • Клінч Форте (50 г/га) + Альфа-Маїс (10 г/га) + ПАР Бустер (0,1 л/га);
  • Клінч Форте (50 г/га) + Альфа-Дикамба (0,2-0,3 л/га) + ПАР Бустер (0,1 л/га);
  • при сильному засмічені лободою – Клінч Форте (50 г/га) + Альфа-Ефір (0,25-0,3 л/га) + ПАР Бустер (0,1 л/га);
  • при сильному засмічені осотом рожевим – Клінч Форте (50 г/га) + Альфа-Піралід (0,2-0,3 л/га) + ПАР Бустер (0,1 л/га); 
  • при сильному засмічені пирієм повзучим – Клінч Форте (50 г/га) + Альфа -Нуфурон (30-40 г/га) + ПАР Бустер (0,1 л/га).

  Норми внесення препарату:

  Культура Об'єкти Норма витрати препарату г/га Спосіб обробки Максимальна кількість обробок

  Кукурудза

  Однорічні та багаторічні злакові й дводольні бур’яни,

  в т.ч. стійкі до 2,4-Д, бур’яни

  50 + (ПАР Бустер, 0,1 л/га)

  Обприскування посівів

  у фазі 3-6 листків культури

  1

  Норма витрати робочої рідини:

  Польові культури – 200–400 л/га.

  Спектр дії:

  Чутливі бур’яни: вівсюг звичайний, гумай, плоскуха звичайна, пальчатка криваво-червона, просо куряче, пажитниця (види), просо (1-3 листки), тонконіг однорічний, тимофіївка (види), мишій (види), підмаренник чіпкий (до 14 кілець), осот городній, осот жовтий шорсткий, щириця (види), гірчак (види), галінсога дрібноквіткова, злинька канадська, ромашка (види), гірчиця (види), суріпиця, ріпак (падалиця), соняшник (падалиця), мак (види), волошка синя, грицики звичайні, кучерявець Софії, нагідки звичайні, редька дика, спориш звичайний, талабан польовий, зірочник середній (мокрець), пирій повзучий (сходи з насіння), паслін чорний (2 листки).

  Середньочутливі: гібіск трійчастий, гречка татарська, жабрій звичайний, горобейник польовий, осот рожевий (сходи з насіння), калачики (види), кропива глуха стеблообгортаюча та пурпурна, осот рожевий, рутка лікарська, фіалка польова, горошок (види), лобода (2-4 листки), вика польова.

  Низьку чутливість до дії препарату проявляють: вероніка (види), жовтець (види), молочай (види), берізка польова та інші.

  Як замовити Клінч Форте у нас на сайті?

  Гербіцид  Клінч Форте + ПАР Бустера також багато інших гербіцидівдобрив та засобів захисту рослин від відомих українських та закордонних виробників можна придбати у нас на сайті  harvest.org.ua за вигідною ціною та швидкою доставкою по Україні. 

  Для цього подзвоніть по вказаним номерам :☎ 066 444 53 30 - 097 444 53 30 - 066 642 83 78 або залиште заявку на сайті і наші консультанти обов'язково зв'яжуться з Вами та допоможуть у виборі якісного посівного матеріалу за доступними цінами! 

  Діє гнучка система знижок для оптових клієнтів!

   

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!

  Схожі товари