• Напишіть нам

  Гербіцид Кратос (аналог Харнеса)

  8 000 грн
  9 625 грн

  Кратос (аналог Харнес) — ґрунтовий досходовий гербіцид для контролю однорічних злакових і дводольних бур’янів в посівах соняшнику, кукурудзи, сої та інших економічно важливих культур.

  Основні характеристки гербіциду:

  Діюча речовина Ацетохлор, 900 г/л
  Форма препарату Концентрат емульсії (КЕ)
  Об'єкт дії Однорічні злакові та деякі дводольні бур’яни
  Культура Соняшник, кукурудза, соя
  Упаковка Каністри пластикові 20л та 10л

  Переваги використання гербіциду Кратос:

  1. Кратос створює кращі умови для більш раннього росту культур за рахунок забезпечення відсутності конкуренції з бур’янами.
  2. Застосування препарату дозволяє провести сівбу культури в більш ранні терміни, що сприяє більш ефективному використанню зимово-весняної вологи культурними рослинами.
  3. Використання ґрунтового гербіциду забезпечує виконання програми «чистий старт» при якій культура отримує перевагу, – використовувати всі життєво-важливі фактори життєзабезпечення в порівнянні з бур’янами.
  4. Економічність - виключає необхідність проведення міжрядних обробітків ґрунту, що дозволяє знизити витрати на додаткову оплату праці, паливно-мастильні матеріали та технічні ресурси.
  5. Період напіврозпаду діючої речовини на протязі 3-х місяців дозволяє використовувати гербіцид в сівозміні, без обмежень.

  Як діє препарат Кратос?

  Діюча речовина, ацетохлор, що входить до складу гербіциду, поглинається з ґрунту переважно кореневою системою бур’янів та через листкову поверхню сходів. ⇒ Потрапивши в організм рослини, препарат інгібує синтез білків.

  Швидкість дії:

   Дія гербіциду Кратос починається одразу після його внесення і триває протягом вегетації. Період захисної дії ацетохлору триває близько 60 діб (залежно від ступеня вологості поверхневого шару ґрунту, рівномірності розподілу робочої рідини, часу появи сходів культури.

  На які бур'яни діє Кратос?

  Високочутливі та середньочутливі: вівсюг, гірчак березковидний, гірчак вузлуватий, гірчак почечуйний, канатник теофраста, мишій (види), осот рожевий, куряче просо, роман польовий, ромашка (види), росички (види), чина бульбиста, щириця біла, щириця гібридна, щириця звичайна, щириця лободовидна, якірці сланкі.

  Слабочутливі: амброзія (види), гірчиця польова, дурман звичайний, зірочник середній, курячі очка польові, лобода гібридна, молочай-сонцегляд, нетреба (види), підмаренник чіпкий, редька дика, рутка лікарська, лобода біла.

  Інструкція по застосуванню Кратос:

  • Для досягнення найвищої ефективності гербіцид Кратос рекомендується вносити в вирівняний зволожений грунт, на якому будуть відсутні пожнивні залишки.
  • Найкраще це робити відразу після висіву насіння або за 3-4 дні до появи перших сходів культур.
  • Не можна застосовувати гербіцид в період проливних дощів, так як це може привести до промивання препарату в подсеменную зону.
  • На дозування препарату впливає вміст гумусу, механічний склад грунту, кліматичні умови. Чим вище вологість грунту, тим норма витрат повинна бути меншою.

  Норми та сфера застосування Кратос:

  Культура Цільовий об'єкт Період застосування препарату Норма витрати препарату л/га Норма витрати робочого розчину л/га
  Соняшник  Однорічні злакові та деякі дводольні бур’яни Обприскування до посіву або за 3-4 дні до появи сходів культури. 1,5-2,7 л/га 250-400 л/га
  Кукурудза 1,5-3,0 л/га
  Соя 1,5-2,2 л/га

  Застереження:

  Увага! Не дозволяється внесення на ділянки, що вже були оброблені раніше, оскільки це може призвести до загибелі культурних рослин!

  Як замовити гербіцид Кратос (аналог Харнес) на нашому сайті?

  Гербіцид Кратос (аналог Харнес) від Агрохімічні технології а також багато інших оригінальних гербіцидівдобрив та засобів захисту рослин від відомих та надійних українських і закордонних виробників можна придбати у нас на сайті  harvest.org.ua за вигідною ціною та швидкою доставкою по Україні. 

  Для цього подзвоніть по вказаним номерам :☎ 066 444 53 30 - 097 444 53 30 - 066 642 83 78 або залиште заявку на сайті і наші консультанти обов'язково зв'яжуться з Вами та допоможуть у виборі якісного посівного матеріалу за доступними цінами! 


  Діє гнучка система знижок для оптових клієнтів!

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!

  Схожі товари