• Напишіть нам

  Гербіцид Тотал К

  Ціна: 550 грн

  Доступні опції

  Тотал К — системний гербіцид суцільної дії для боротьби з широким спектром однорічних та багаторічних бур'янів на сільськогосподарських угіддях та землях не сільськогосподарського призначення. Десикант для зернобобових та соняшнику.

  Ціна вказана за 20 л каністру Тотал К

  Основні характеристики:

  • Діюча речовина: калійна сіль гліфосату, 625 г/л
  • Хімічний клас: гліцини
  • Препаративна форма: розчинний концентрат (РК)
  • Культура: пари і поля призначені під посів, землі не с/г призначення, зернобобові, соняшник, кукурудза, виноград, сади
  • Класифікація ВООЗ, токсичність: ІІІ  клас (помірно токсичні) 
  • Термін придатності: 3 роки в закритій заводській упаковці при температурі повітря від +5 °С до +35 °С.

  Гербіцид Тотал К високоефективний проти таких бур'янів як:

  Осот рожевий, лобода біла, молочай (види), пирій повзучий, щавель.

  Механізм дії препарату:

   Діюча речовина, калійна сіль гліфосату, потрапляючи на вегетуючі зелені частини бур’янів (листя, стебла), послаблює міжкутикулярні зв’язки, що дозволяє поглинути препарат паренхімою з подальшим переміщенням по всіх органах з інгібуванням синтезу амінокислот, необхідних для росту і розвитку  бур’янів, а це призводить до повної їх загибелі в тому числі і кореневої системи. Тотал К застосовується лише по активно вегетуючих бур’янах і не діє на рослини, котрі проросли після застосування гербіциду.
   Перші ознаки гербіцидної дії проявляються на 2-3 добу у вигляді пожовтіння і побуріння рослин. Повна загибель спостерігається на 4-7 добу після обробки в залежності від видового складу бур’янів і норми внесення препарату.

  Переваги гербіциду Тотал К:

  1. Високоефективний гербіцид суцільної (неселективної) дії та десикант.
  2. Завдяки унікальному механізму проникнення збільшується швидкість дії, знижуючи вплив температурного режиму в момент застосування препарату.
  3. Препарат адаптований до більш широкого температурного діапазону, тим самим розширюються часові, біологічно обґрунтовані, рамки застосування гербіциду.
  4. Опади, що випадають через 30 хв. Після внесення препарату не знижують його ефективність.
  5. Застосування в період інтенсивного росту бур’янів, дозволяє повністю контролювати всі багаторічні бур’яни, в тому числі такі як пирій повзучий, осот рожевий, берізка польова та ін.
  6. Препарат не має обмежень в сівозміні. Після обробки препаратом Тотал К можна висівати будь-які культури.
  7. Можна застосовувати в якості десиканта перед збиранням урожаю, що дозволяє підвищити якість зерна за рахунок зниження вологості і забур’яненості посівів.
  8. Завдяки унікальній хімічній природі перевершує всі відомі гербіциди з інших класів, за спектром дії.

  Рекомендації:

   Тотал К рекомендується для боротьби з багатьма гідрофітними бур’янами (осоки, рогоза та ін.)

   На площах оброблених Тотал К з багаторічною бур’яновою рослинністю, згідно регламенту застосування, приступати до механічного рихлення, рекомендується не раніше ніж через 8-12 днів. В противному випадку може відбутися штучна «ампутація» верхівкової частини бур’яну.

   Застосування препарату тотал к в системах парової, зяблевої і мінімальних обробітків ґрунту, знижує витрати на механічне рихлення, дозволяє зменшити їх число і тим самим – знизити ерозію ґрунту і підвищити його вологозабезпеченість.

   Тотал К не володіє ґрунтовою активністю. Боротьбу із бур’яновою рослинністю в системі mini-till, no- till в досходовий період, можна реалізовувати за допомогою гербіциду суцільної дії.

  ! Не рекомендується внесення препарату у досходовий період при можливості випадання опадів зливового характеру, у зв'язку з можливістю змивання препарату в небажані (що містять насіння) шари грунтів.

  Умовою безпечного застосування, є виключно досходове внесення препарату (максимум за 2-3 дні до появів сходів культури).

  Рекомендації щодо застосування:

  Оброблювальний об'єкт Шкідливий об'єкт Норма витрати Норма витрати робочої рідини Спосіб та час обробки
  Пари і поля призначені під посів ярих і озимих зернових культур Однорічні однодольні та однорічні  дводольні бур’яни 1,5 л/га 200-300 л/га Обприскування до сходів культури
  Багаторічні однодольні та багаторічні  дводольні бур’яни 2,0-4,0 л/га
  Землі не с/г призначення* Однорічні та багаторічні бур’яни 1,5-4,0 л/га Обприскування по вегетуючих бур’янах
  Деревно-чагарникова рослинність 3,0-4,0 л/га Обприскування за наявності зеленого листя
  Сади* Однорічні та багаторічні бур’яни 1,0-1,5 л/га Обприскування  міжряддя по вегетуючих бур’янах
  Виноградники* 1,0-1,5 л/га Обприскування міжряддя по вегетуючих бур’янах
  Зернобобові* 1,5-2,5 л/га Передзбиральна десикація
   
  Соняшник*
  Кукурудза*  2,5-3,5 л/га

  * Світова практика використання діючої речовини в даній концентрації. Данна iнформацiя носить виключно ознайомлюючий характер та не може бути використана для використання препаратiв, агрохiмiкатiв без попередньої консультації зі спеціалістом “Хімагромаркетинг”.

  Як замовити гербіцид Тотал К на нашому сайті?

  Гербіцид Тотал Ка також багато інших оригінальних гербіцидівдобрив та засобів захисту рослин від відомих українських та закордонних виробників можна придбати у нас на сайті harvest.org.ua за вигідною ціною та швидкою доставкою по Україні. 

  Для цього подзвоніть по вказаним номерам :☎ 066 444 53 30 - 097 444 53 30 - 066 642 83 78 або залиште заявку на сайті і наші консультанти обов'язково зв'яжуться з Вами та допоможуть у виборі якісного посівного матеріалу за доступними цінами! 


  Діє гнучка система знижок для оптових клієнтів!

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!

  Схожі товари