• Напишіть нам

  Піногасник Піноль

  Ціна: 600 грн

  Піногасник Піноль - засіб для запобігання або зменшення піноутворення при приготуванні робочих розчинів та бакових сумішей.

   При додаванні до робочих розчинів з підвищеним піноутворенням Піноль швидко зменьшує об’єм піни та перешкоджає утворенню нової. Піноль сумісний з усіма видами пестицидів та мікродобрив, але перед застосуванням необхідно ознайомитися з тарними етикетками препаратів на наявність обмежень при застосуванні з антивспінювачами на основі поліорганосилоксанів. Жорсткість, лужність та кислотність води не впливає на властивості препарату.

  Основні характеристики препарату:
  Діюча речовина

  Полідиметилсилоксан, 200 г/л

  Форма препарату Емульсія у воді
  Виробник ALFA SMART AGRO
  Норма витрати робочої рідини Від 5 мл до 50 мл на 100 л робочого розчину
  Упаковка Пластикова пляшка 1 л

  Переваги застосування піногасника

  1. Швидко осаджується піна та перешкоджається утворення нової піни.
  2. Не змінюється склад та властивості діючих речовин робочого розчину.
  3. ПІНОЛЬ сумісний з усіма препаративними формами.
  4. Швидко диспергується навіть при низьких температурах.
  5. Засіб не володіє корозійними властивостями.

  Як діє Піноль?

  Діюча речовина препарату, Полідиметилсилоксан відноситься до групи синтетичних полімерів – поліорганосилоксанів. При потраплянні у робочий розчин, молекули піногасника замінюють у слабких місцях молекули стінок пухирців піни, що призводить до їх руйнації. Піна зникає одразу після додавання до розчину Піноль.

  Інструкція з використання піногасника Піноль:

  • Робочий розчин готують безпосередньо перед застосуванням.
  • Необхідну кількість пестициду при ввімкненому режимі розмішування заливають в заповнений на 1/2-2/3 бак обприскувача та перемішують декілька хвилин.
  • Потім додають засіб Піноль та пестициди, після чого доливають в бак воду до необхідного об’єму.

  Норма витрати піногасника Піноль:

  Піноль застосовується в нормах від 5 мл до 50 мл на 100 л робочого розчину. Норма залежить від рівня піноутворення препаратів, що застосовуються для приготування робочого розчину. Рекомендуємо використання мінімальної норми з послідуючим збільшенням за необхідності, тобто за наявності залишків піни.

  Як замовити піногасник Піноль від ALFA SMART AGRO на нашому сайті?

  Ефективний піногасник Піноль, а також багато гербіцидів, добрив та засобів захисту рослин від провідних українських та зарубіжних виробників, можна придбати на нашому сайті harvest.org.ua за вигідною ціною зі швидкою доставкою по Україні!

  Для цього зателефонуйте за вказаними номерами: ☎ (066) 444 53 30 - (097) 444 53 30 - (066) 642 83 78 або залиште заявку на сайті і наші консультанти обов'язково зв'яжуться з Вами і допоможуть Вам у виборі якісного посівного матеріалу за доступними цінами!

  Діє гнучка система знижок для оптових клієнтів!

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!

  Схожі товари