• Напишіть нам

  Прилипач Альфалип Екстра

  Ціна: 1 300 грн

  Прилипач Альфалип Екстра — поверхнево-активна речовина (ПАР) для покращення покриття, утримання та проникнення робочих розчинів, що підвищує ефективність засобів захисту рослин.  

  Основні характеристики:

  • Діюча речовина: етоксилат нонилфенол (вдосконалена формула)
  • Форма препарату: розчинний концентрат
  • Тара: каністра 5 л

  Як діє прилипач Альфалип Екстра?

  ⇒ Альфалип Екстра підвищує контакт засобів захисту рослин із шкідливими об'єктами та забезпечує зменшення водовідштовхувальних властивостей поверхні бур'янів, покривів комах-фітофагів та грибів-патогенів.

  Покращення змочування надземних частин рослин (особливо тих, які мають потужний восковий наліт чи надмірне опушення) і посилення утримання робочого розчину пестицидів сприяє швидшому і повнішому проникненню діючих речовин.Це прискорює дію гербіцидів, фунгіцидів та інсектицидів, забезпечує їх високу ефективність та надійність.

  Велике значення ПАР має під час сухої або холодної погоди, коли уповільнюється ріст бур’янів, активність шкідників, патогенів та погіршується проникнення діючих речовин препаратів. 

  Використання прилипача Альфалип Екстра забезпечує стійкість до змивання опадами, сильною росою та зменшення втрат внаслідок випаровування і розкладу від фотодеградації.

  Переваги використання прилипача Альфалип Екстра:

  1. Прилипач забезпечує повне покриття листової поверхні робочим розчином.
  2. Альфалип Екстра підвищує ефективність фунгіцидів, інсектицидів та гербіцидів.
  3. Збільшується проникаюча пестицидна здатність, особливо в сухій препаративній формі (порошки, гранули).
  4. Препарат забезпечує стабільність у широкому діапазоні температур та середовищ рН.

  Інструкція по використанню прилипача Альфалип Екстра:

  Рекомендується для застосування з гербіцидами в посушливих умовах, коли на полі є лише середньочутливі бур’яни до застосованого гербіциду і бур’яни, що перебувають у перерослому або стресовому стані.

    Для приготування робочого розчину необхідну кількість пестициду при ввімкненому режимі змішування залити в заповнений на 1/2-2/3 бак обприскувача.

    Через 15 хвилин додати ПАР Альфалип Екстра та долити водою до повного об’єму бака. 

  Сумісність прилипача Альфалип Екстра з іншими препаратами:

  • Альфалип сумісний в бакових сумішах з більшістю пестицидів, проте перед приготуванням бакової суміші необхідно провести пробне змішування.
  • Бакову суміш бажано використати відразу після приготування.
  • Стабільний у широкому спектрі температур та рН середовищ.

  Норма витрати прилипача:

   Прилипач Альфалип Екстра застосовується в концентрації 0,1% (100 мл на 100 л води) за норми витрати робочої рідини 200- 300 л/га. 

  ​ При обробці з меншим об’ємом потрібно використовувати не менше 200 мл ПАР Альфалип Екстра на 1 га.

  Відеоогляд:

  Як купити прилипач Альфалип Екстра у нас на сайті?

  Високоефективний прилипач Альфалип Екстра від AlfaSmartArgo, а також багато інших прилипачів, гербіцидів добрив та засобів захисту рослин від відомих та надійних українських та закордонних виробників, можна придбати на нашому сайті harvest.org.ua  по вигідній ціні з швидкою доставкою по Україні.

  Для цього подзвоніть нам за вказаними номерами: ☎ 066 444 53 30 - 097 444 53 30 - 066 642 83 78 або оформіть замовлення через "кошик" і наші консультанти обов'язково зв'яжуться з Вами та допоможуть у виборі якісної продукції по доступним цінам!

  Діє гнучка система знижок для оптових клієнтів!

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!

  Схожі товари