Напишіть нам

Гербіцид Легенда

Ціна: 4 100 грн
 • Виробник: НЕРТУС
 • Наявність: На складі

Легенда — гербіцид системної дії для боротьби у посівах кукурудзи з однорічними та багаторічними злаковими та дводольними бур’янами. Чутливі бур’яни впродовж 1 - 2 днів припиняють свій ріст, починає спостерігатися хлорози, точки росту знебарвлюються, згодом знебарвлюється вся рослина. Повна загибель бур’янів настає через 1 – 2 тижнів з моменту обробки залежно від погодних умов і видового складу бур’янів.

Основні характеристики:

Діюча речовина: мезотріон, 75 г/л; нікосульфурон, 30 г/л

Виробник: Петерс енд Бург КФТ, Угорщина

Формуляція: масляна дисперсія

Тарна одиниця: каністра 5л.

Переваги використання гербіциду Легенда:

 1.  Контроль над широким спектром однорічних та багаторічних злакових і дводольних бур’янів
 2.  Комбінація ефективних діючих речовин різного напрямку дії
 3.  Широке вікно застосування
 4.  Відсутність фітотоксичності на культуру

Механізм дії препарату:

✔ Системна діюча речовина групи трикетонів Мезотріон, проникаючи в рослини через листя та корені, пересувається по ксилемі і флоемі, блокує дію ензиму п-гідрокси-феніл-піруват-дегідрогенази, що приводить до пригнічення біосинтезу каротиноїдів. Завдяки мезотріону препарат має пролонговану ґрунтову дію на однорічні дводольні бур’яни.

✔ Високо селективна, по відношенню до кукурудзи, діюча речовина Нікосульфурон володіє системною дією та швидко проникає у рослини бур’янів. Після обробки поглинається переважно листками та впродовж кількох годин переміщується по рослині, що призводить до зупинки поділу клітин у точках росту. Зупиняє ріст та розвиток бур’янів за рахунок блокування ферменту ацетолактатсинтази, необхідного для синтезу незамінних амінокислот: валіну, лейцину та ізолейцину.

Інструкція по застосуванню гербіциду Легенда:

! Препарат вносять тільки за допомогою наземних обприскувачів, під час обробки слід уникати перекриття смуг внесення.

 • Норма витрати робочої рідини: 150-250 л/га.
 • Препарат ефективно контролює однорічні дводольні бур’яни при обробці їх в фазах 2 - 4 листків, та в фазах 2 - 3 листків у злакових бур’янів.
 • Препарат рекомендується застосовувати в вечірній час при температурі повітря - +15 - 25˚С, оптимальній вологості ґрунту та повітря. 
 •  Максимально допустима швидкість вітру - 5 м/с.
 • Сумісний з іншими препаратами. У разі сумнівів провести перевірку на фізичну сумісність. Не застосовувати з фосфорорганічними інсектицидами, мікродобривами та поверхнево-активними речовинами.

Інструкція по приготуванню робочого розчину:

 1. Заповнити 1/2 бака обприскувача чистою водою;
 2. Увімкнути режим розмішування, ретельно струсити каністру для отримання однорідної консистенції, відміряти необхідно кількість препарату і вилити в бак обприскувача.
 3. Додати решту води до заданого об’єму, продовжуючи розмішувати розчин до забезпечення однорідності розчину.
 4. Приготований робочій розчин використати впродовж доби.

Норми витрати:

Оброблювана культура Норма витрати препарату л/га Шкідливий об'єкт Спосіб, час обробки Максимальна кіл-ть обробок
Кукурудза 1,25 – 2,0* Однорічні і багаторічні злакові та дводольні бур’яни Обприскування посівів у фазах від 2 до 8 справжніх листків у культури 1

Максимальну норму внесення застосовувати в разі масової появи багаторічних і перерослих бур’янів.

Гербіцид Легенда високоефективний проти таких бур'янів:

Однорічні дводольні бур’яни: канатник Теофраста, щириця (види), осот городній, галінсога дрібноквіткова, гірчиця польова, суріпиця звичайна, редька дика, дурман звичайний, ромашка, редька біла, нетреба звичайна, зірочник середній, гірчак почечуйний, портулак городній, жовтець польовий, амброзія полинолиста, лутига, жабрій звичайний, паслін чорний, лобода біла.

Однорічні та деякі багаторічні злакові бур’яни: куряче просо, мишій (види), пальчатка (види), вівсюг, пажитниця багатоквіткова, просо (види), сить (види), сорго алеппське, пирій повзучий, гумай.

Багаторічні дводольні: осот рожевий, осот жовтий польовий, хвощ польовий, березка польова.

Робота гербіциду Легенда по кукурудзі "Гран 6" червень 2022 рік Полтавщина

Відеоогляд роботи гербіциду Легенда

Топовий гербіцид на кукурудзу "Легенда"

Як замовити гербіцид Легенда на нашому сайті?

Гербіцид  Легенда від Нертуса також багато інших оригінальних гербіцидівдобрив та засобів захисту рослин від відомих та надійних українських і закордонних виробників можна придбати у нас на сайті  harvest.org.ua за вигідною ціною та швидкою доставкою по Україні. 

Для цього подзвоніть по вказаним номерам :☎ 066 444 53 30 - 097 444 53 30 - 066 642 83 78 або залиште заявку на сайті і наші консультанти обов'язково зв'яжуться з Вами та допоможуть у виборі якісного посівного матеріалу за доступними цінами! 


Діє гнучка система знижок для оптових клієнтів!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Схожі товари