Напишіть нам

Гербіцид Альфа-Стар-Дуо

Ціна: 1 700 грн

Альфа-Стар-Дуо — комбінований післясходовий гербіцид системної дії для захисту посівів зернових колосових культур від однорічних та багаторічних дводольних бур’янів.

Діюча речовина: тифенсульфурон-метил, 500 г/кг + трибенурон-метил, 250 г/кг

Препаративна форма: гранули, що диспергуються у воді

Тара: 0,5 кг

Механізм дії гербіциду:

Після обробки діючі речовини препарату швидко проникають в листя і переміщаються в рослинах до точок росту. Дія препарату полягає у пригніченні ферменту ацетолактатсинтази та наступному блокуванні утворення валіну, ізолейцину, порушуючи процес синтезу білків і нуклеїнових кислот. При цьому протягом 3-х годин після застосування відбувається зупинка поділу клітин та росту рослин чутливих видів бур’янів.

Основні властивості:

 • Видимі симптоми дії (зупинка росту, хлорози, некрози) з’являються через 5-10 днів, а повна загибель бур’янів настає через 15-25 днів.
 • Малочутливі та перерослі бур’яни можуть не загинути, проте їх ріст і подальший розвиток значно уповільнюється.
 • Тепла волога погода підвищує ефективність гербіциду, а прохолодна та суха уповільнює його вплив.

Спектр дії:

Чутливі – петрушка собача, щириця звичайна, роман польовий, приворотень польовий, лутига розлога, грицики звичайні, волошка синя (висотою менше 5 см), лобода біла (макс. 4 листки), осот (види), морква дика, кучерявець (види), підмаренник чіпкий (макс. дві лутовки та за відсутності 2-ї хвилі бур’янів), жабрій (види), кропива глуха (види), ромашка (види), редька дика, щавель (види), гірчак (види), талабан польовий, зірочник середній, горошок (види), мак самосійка, гірчиця польова, соняшник падалиця, в т.ч. стійкий до трибенурон-метилу, ріпак падалиця; 

Середньочутливі – череда трироздільна, паслін чорний, берізка польова, королиця (види), біфора промениста, горобейник польовий, вероніка (види), підмареник чіпкий (до 4 мутовок), фіалка польова, кульбаба лікарська;

 Стійкі – рутка лікарська, всі види злакових бур’янів.

Переваги Альфа-Стар-Дуо:

 1. Розширений спектр контрольованих бур’янів, особливо таких як підмаренник чіпкий, амброзія полинолиста, лобода біла та ін.
 2. Широкі строки застосування.
 3. Сумісний із більшістю пестицидів та рідких добрив.
 4. Відсутність обмежень у сівозміні.

Загальні рекомендації:

 1. Застосовувати гербіцид слід по активно вегетуючим бур’янам.
 2. Найкращий період контролю однорічних бур’янів – фаза 2-4 листків, багаторічних – фаза розетки (10-15 см).
 3. Для підсилення дії гербіцид може застосовуватись у суміші з ПАР Альфалип Екстра (0,2-0,25 л/га).
 4. Препарат не можна застосовувати, якщо рослини мокрі від роси або дощу, а також якщо протягом 3 годин після обробки очікується дощ.
 5. Уникати застосування препарату під час спеки, засухи, заморозків, сильного вітру та інших несприятливих погодних умов.
 6. Застосовуйте гербіцид у дозуванні не більше 60 г/га один раз за сезон.
 7. Для одержання найвищої ефективності необхідно: обприскування проводити при швидкості вітру не більше ніж 5 м/с та вологості повітря не нижче 50%; дотримуватися рівномірності та якості обприскування по всій площі поля; використовувати ПАР; мішалка обприскувача повинна працювати протягом всього часу обробки.

Норма витрати робочої рідини:

 • 200–400 л/га.

Cфера застосування та норми витрат (зареєстровано в Україні):

Культура Об'єкти

Норма витрати

препарату, г/га

Спосіб обробки Максимальна кількість обробок
Пшениця озима та яра, ячмінь ярий та озимий Однорічні та багаторічні дводольні, в т.ч. стійкі до 2,4-Д, бур’яни, падалиця соняшнику, стійкого до трибенурон-метилу 30-60 Обприскування посівів починаючи з фази 2-3 листків до появи прапорцевого листка культури включно, на ранніх фазах росту бур’янів 1


Планується реєстрація на наступні культури:

 

Культура Об'єкти

Норма витрати препарату, г/га

Спосіб обробки Максимальна кількість обробок
Овес, жито Однорічні та багаторічні дводольні, в т.ч. стійкі до 2,4-Д, бур’яни, падалиця соняшнику, стійкого до трибенурон-метилу 30-60 Обприскування посівів у фазу кущення до виходу в трубку на ранніх фазах росту бур’янів 1

 

Рекомендовані норми витрат препарату для контролю ряду найбільш шкодочинних бур’янів:

 

Культура

Норма витрати препарату, г/га

Об'єкти

Пшениця озима та яра, ячмінь ярий та озимий 40-45 Однорічні дводольні (фаза 2-4 листки), осот рожевий та інші види осотів (фаза розетки)
50 Однорічні дводольні (фаза 2-4 листки), багаторічні дводольні (фаза розетки), лобода біла (до 4 листків), волошка синя (висота до 5 см) та підмаренник чіпкий (до 4-х кілець)
Пшениця озима 50-60 Однорічні дводольні та багаторічні дводольні, берізка польова (до 15 см), підмареник чіпкий (до 6-ти кілець)

 

Гербіцид  Альфа-Стар-Дуоа також багато інших гербіцидівдобрив та засобів захисту рослин від відомих українських та закордонних виробників можна придбати у нас на сайті  harvest.org.ua за вигідною ціною та швидкою доставкою по Україні. 

Для цього подзвоніть по вказаним номерам :☎ 066 444 53 30 - 097 444 53 30 - 066 642 83 78 або залиште заявку на сайті і наші консультанти обов'язково зв'яжуться з Вами та допоможуть у виборі якісного посівного матеріалу за доступними цінами! 


Діє гнучка система знижок для оптових клієнтів!

ЗЗР
Бур'яни
Однорічні та багаторічні злакові
Культури
озима та яра пшениця, озимий та ярий ячмінь, овес, жито
Препарат-оригінал
Гранстар
Тип застосування
системний післясходовий
Діюча речовина
тифенсульфурон-метил 500 г/кг, трибенурон-метил 250 г/кг
Формуляція
гранули, що диспергуються у воді
Тара
0,5 кг

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Схожі товари