Напишіть нам

Гербіцид Лобера

Ціна: 3 070 грн

Лобера — селективний висококонцентрований грамініцид проти однорічних та багаторічних злакових бур’янів. 

 Препарат швидко проникає через поверхню листка бур’янів і переміщується до точок росту, коренів і кореневищ. Гербіцид порушує процес фотосинтезу, рослини перестають рости, набувають антоціанового забарвлення, в’януть і відмирають.

Основні характеристики препарату:
Діюча речовина Хізалофоп-п-етил, 150 г/л
Форма препарату Концентрат, що емульгується
Культура Ріпак, цукрові буряки, картопля, капуста білокачанна, морква, цибуля (крім цибулі «на перо»), соя, льон, горох, нут
Норма внесення робочої рідини 200–300 л/га
Упаковка каністри пластикові 5 л

Переваги гербіцида Лобера:

 1. Унікальна комбінація емульгаторів, що забезпечує високу розчинність препарату та надшвидке проникнення у бур’яни.
 2. Препарат містить найвищу концентрацію хізалофоп-п-етилу серед подібних грамініцидів.
 3. Відсутність обмежень у сівозміні.
 4. Широкий температурний діапазон застосування.

Як діє гербіцид Лобера?

 • ♦ Протягом 1 години після застосування Лобери злакові бур’яни зупиняються в рості.
 • ♦ Видимі симптоми гербіцидної дії (почервоніння листя, потемніння стебла) з’являються на 7-8 день.
 • ♦ При застосуванні слід урахувати, що повна загибель бур’янів настає не раніше ніж через 10-14 днів у однорічних злакових і 14–21 день – багаторічних.
 • ♦ Але протягом цього часу вони не ростуть і не пригнічують культуру. За рахунок «закритої» структури молекули діючої речовини забезпечується зменшення молекулярного розпаду в період низької активності рослин бур’янів (несприятливі умови).
 • ♦ В результаті цього після настання сприятливих погодних умов гербіцидна дія препарату продовжується, що гарантує загибель злакових бур’янів.

Інструкція по використанню препарата Лобера:

 1. Рекомендовано використання в період активного росту бур’янів при теплій погоді та достатній вологості ґрунту.
 2. Найкраще проводити обприскування за наявності 2–3 листків до фази кущення у однорічних і 4–6 листків у багаторічних (при висоті рослин 10–15 см) бур’янів. За таких умов застосовують мінімальні рекомендовані норми витрати препарату.
 3. У випадку застосування гербіциду на більш пізніх фазах розвитку бур’янів необхідно збільшити норму витрати.
 4. Розчин препарату потрібно використати протягом кількох годин після приготування.
 5. Лоберу можна застосовувати у сумішах з іншими засобами для захисту рослин (гербіцидами, фунгіцидами, інсектицидами), окрім сильно лужних.
 6. Для знищення падалиці культурних злаків слід використовувати норми препарату, які рекомендовані для знищення багаторічних видів бур’янів.
 7. Найбільш чутливі стадії до грамініцидів у озимої пшениці – 1-2 листки, у ячменю – до початку кущення.
 8. Температурні умови застосування від +10° С до +25°С.
 9. Слід уникати обробок гербіцидом під час спеки, засухи, заморозків, сильного вітру, інших несприятливих погодних умов та за годину до дощу.

На які бур'яни діє гербіцид Лобера?

Однорічні злакові бур’яни: плоскуха звичайна, пальчатка криваво-червона, лисохвіст, метлюг звичайний, канарник, пажитниця, стоколос, просо куряче, тонконіг однорічний, мишій (види), самосіви ячменю, проса, жита, вівсюг звичайний. 

Багаторічні злакові бур’яни: пирій повзучий, свинорій пальчастий, пажитниця (багаторічні види), тимофіївка (види), самосіви пшениці та ячменю (прирівнюється до багаторічних бур’янів) та ін.

Норми внесення та рекомендації щодо застосування:

Культура що обробляється Об'єкт, проти якого обробляється Норма витрати препарату л / га Спосіб обробки Максимальна кіл-ть обробок
Ріпак, цукрові буряки Однорічні злакові бур’яни 0,4-0,7 Обприскування посівів незалежно від фази розвитку культури у фазі 2-4 листків однорічних бур’янів 1
Багаторічні злакові бур’яни 0,7-1,0 Обприскування посівів незалежно від фази розвитку культури, за висоти 10-15 см багаторічних бур’янів
Капуста білокачанна, морква, цибуля (крім цибулі на "перо"), соя, льон, горох, нут Однорічні злакові бур’яни 0,4-0,7 Обприскування посівів незалежно від фази розвитку культури у фазі 2-4 листків однорічних бур’янів 2
Багаторічні злакові бур’яни 0,7-1,0 Обприскування посівів незалежно від фази розвитку культури, за висоти 10-15 см багаторічних бур’янів
Картопля Багаторічні злакові бур’яни 0,9-1,2 Обприскування посівів незалежно від фази розвитку культури, за висоти 10-15 см багаторічних бур’янів

Як замовити гербіцид Лобера у нас на сайті?

Високоефективний гербіцид Лобера від AlfaSmartAgroа також багато інших оригінальних гербіцидівдобрив та засобів захисту рослин від відомих і надійних українських та закордонних виробників можна придбати у нас на сайті  harvest.org.ua за вигідною ціною та швидкою доставкою по Україні. 

Для цього подзвоніть по вказаним номерам :☎ 066 444 53 30 - 097 444 53 30 - 066 642 83 78 або залиште заявку на сайті і наші консультанти обов'язково зв'яжуться з Вами та допоможуть у виборі якісного посівного матеріалу за доступними цінами! 

Діє гнучка система знижок для оптових клієнтів!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Схожі товари