Напишіть нам

Гербіцид Мігель

Ціна: 2 000 грн
 • Виробник: PEST
 • Наявність: На складі

Мігель —післясходовий гербіцид системної дії проти однорічних та багаторічних злакових, деяких однорічних дводольних бур’янів у посівах кукурудзи.

Основні характеристики препарату:
Діюча речовина Нікосульфурон, 40 г/л
Форма препарату Концентрат суспензії
Культура Кукурудза
Упаковка Пластикова каністра 5 л

Переваги використання гербіциду:

 1. Широкий спектр дії – ефективний проти злакових і деяких дводольних бур’янів, включаючи злісні багаторічні злаки, проростаючі як з насіння, так і з кореневищ (гумай, пирій).
 2. Висока системність дозволяє знищувати кореневу систему пирія повзучого, що виключає необхідність боротьби з ним наступного року.
 3. Подовжений термін застосування (фаза від 4 до 10 листків культури включно).
 4. При дотриманні регламентів застосування не фітотоксичний для культури .
 5. Низька норма внесення забезпечує економічність, зручність та простоту у використанні.

Спектр дії:

Плоскуха, мишій (види), пальчатка (види), вівсюг, пажитниця багатоквіткова, просо (види), сить (види), сорго алепське, пирій повзучий, гумай, гірчаки (види), гірчиця польова, зірочник середній, м’ята польова, портулак городній, ромашка (види), редька дика, суріпиця звичайна, щириця (види).

Механізм дії препарату Мігель:

Діюча речовина, нікосульфурон, поглинається листям та стеблами бур’янів і переміщується до меристемних тканин. Ділення клітин припиняється шляхом блокування синтезу ферменту ацетолактатсинтетази, що відповідає за біосинтез основних амінокислот.

Швидкість дії:

 Зупинка росту та розвитку чутливих рослин відбувається вже через 4-6 годин після застосування препарату.

 Видимі симптоми гербіцидної дії з’являються через 4-7 днів, а повна загибель спостерігається через 14-28 днів, в залежності від видового складу та стадії розвитку бур’янів, погодних умов тощо.

Інструкція по використанню препарату Мігель:

 • Оптимальні умови для обприскування посівів препаратом: температура від +15 °С до +25 °С та перебування бур’янів та культури у стані активного росту.
 • Максимальна ефективність досягається при обробці однорічних дводольних бур’янів у фазі 2-4 листків, однорічних злакових – 3-5 листків та висоті багаторічних злакових бур’янів 10-20 см.
 • Протягом 7-10 днів після обробки не проводити міжрядний обробіток ґрунту.
 • Діюча речовина нікосульфурон швидко деградує у вологих і мікробіологічно активних ґрунтах, що мають кислу реакцію (pH < 7).
 • При необхідності пересівання кукурудзи, обробленої гербіцидом Мігель, може бути проведене у весняний період – лише кукурудзою або після оранки – соєю, в осінній період – озимою пшеницею або ячменем.
 • Наступного року після застосування гербіциду можна висівати будь-яку культуру.

Норма витрати робочого розчину Мігель:

  50-300 л/га (в залежності від фази розвитку та густоти стояння рослин)

Регламент застосування гербіциду Мігель:

Культура

Спектр дії Норма витрати препарату л/га Спосіб та час обробки Максимальна кіл-ть обробок
Кукурудза Однорічні та багаторічні злакові та деякі дводольні бур’яни 1,0-1,25 Обприскування посівів у фазі 4-10 листків у культури 1

Сумісність гербіциду Мігель з іншими препаратами:

 Гербіцид сумісний з більшістю пестицидів, за винятком фосфорорганічних інсектицидів.

 Перед приготуванням бакової суміші необхідно провести пробне змішування, а також запевнитися, що строки застосування препаратів-компонентів співпадають.

Як замовити гербіцид-десикант Мігель у нас на сайті?

Високоефективний гербіцид Мігель від PESTа також багато інших оригінальних гербіцидівдобрив та засобів захисту рослин від відомих українських та закордонних виробників можна придбати у нас на сайті  harvest.org.ua за вигідною ціною та швидкою доставкою по Україні. 

Для цього подзвоніть по вказаним номерам :☎ 066 444 53 30 - 097 444 53 30 - 066 642 83 78 або залиште заявку на сайті і наші консультанти обов'язково зв'яжуться з Вами та допоможуть у виборі якісного посівного матеріалу за доступними цінами! 

Діє гнучка система знижок для оптових клієнтів!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Схожі товари