Напишіть нам

Інсектицид Разит

Ціна: 6 700 грн

Разит — інноваційний трикомпонентний інсектицид контактно-системної дії для швидкого і пролонгованого захисту від комплексу шкідників.

Діюча речовина: ацетаміприд, 160 г/л + імідаклоприд, 140 г/л + альфа-циперметрин, 100 г/л

Препаративна форма: Концентрат cуспензії

Тара: 5 л

Культура: картопля, пшениця

Механізм дії:

Альфа-Циперметрин із класу синтетичних піретроїдів впливає на нервову систему шкідників, порушуючи проникненість клітинних мембран та блокуючи натрієві канали. Викликає параліч центральної та периферійної нервових систем. Імідаклоприд та ацетаміприд, що належать до класу неонікотиноїдів, впливають на ацетилхоліновий рецептор постсинаптичної мембрани, але як конкурент ацетилхоліну. Вони викликають порушення нормальної провідності нервового імпульсу через синапс. Синергізм комбінації полягає в надмірному збудженні нервової системи комах-фітофагів, що проявляється в подальшій їх загибелі.

Властивості інсектициду:

  • За рахунок унікального поєднання діючих речовин з різними властивостями (розчинність, ліпофільність тощо) спостерігається посилення розповсюдження та підтримання високої ефективної концентрації препарату Разит в рослині, що забезпечує прояв швидкого «нокаутефекту» та пролонгованого захисту культури.
  • Поєднання трьох діючих речовин з принципово відмінними механізмами дії забезпечує високу ефективність проти шкідників, в т.ч. резистентних до традиційних інсектицидів, та запобігає появі стійкості до препарату.
  • Інсектицид Разит володіє високою активністю до абсолютної більшості комах-фітофагів із різних систематичних груп, включаючи прихованоживучих шкідників.
  • Препарат володіє контактними і системними властивостями: діє при гострому контактному, шлунковому отруєнні, в газовій фазі та проявляє репеленту дію.
  • В тканинах імідаклоприд та ацетаміприд перетворюються в хлорнікотинілову кислоту (природний антидепресант), що посилює додаткову стійкість рослини до стресових ситуацій.

Переваги інсектициду Разит:

  1. Синергія трьох діючих речовин із різними властивостями забезпечує високу активність проти максимального спектра шкідників.
  2. Відсутність резистентності за рахунок різних механізмів дії трьох компонентів.
  3. Швидка дія та тривалий період захисту.
  4. Ефективний на різних стадіях розвитку фітофагів.

Рекомендації:

 Разит сумісний з більшістю інсектицидів, фунгіцидів, мікро- та макродобрив, що не мають лужної реакції.

Не фітотоксичний для оброблюваних культур при дотриманні регламентів застосування.

Обробку доцільно починати за чисельності шкідників, що перевищує економічний поріг шкідливості (залежно від виду фітофага). Препарат необхідно наносити рівномірно на листову поверхню рослини, застосовуючи добре відрегульоване обладнання.

Об’єм робочого розчину має бути достатнім для повного покриття всієї листової поверхні культури.

✔ Інсектицид токсичний для бджіл.

Не можна проводити обприскування в період цвітіння.

Не рекомендується проводити обприскування при швидкості вітру більше 3-4 м/с та за температури повітря вище +28˚С.

Додаткове додавання до бакової суміші поверхнево-активної речовини Альфалип Екстра (0,2-0,25 л/га) не є обов’язковим, але покращує змочуваність рослин робочим

Cфера застосування та норми витрат (зареєстровано в Україні):

Культура Шкідник Норма витрати препарату, л/га Спосіб обробки Строк очікування, днів Максимальна кількість обробок
Пшениця озима Клоп шкідлива черепашка, блішки, попелиці, цикадки, п’явиці, трипси 0,1-0,2 Обприскування в період вегетації 30 2
Картопля, в т.ч. присадибні ділянки Колорадський жук 0,1-0,2 30 2

Норма витрати робочої рідини:

  • 200–400 л/га.

Як замовити Разит у нас на сайті?

Інсектицид  Разит від Alfa Smart Agro, а також багато інших інсектицидівгербіцидів та добрив від відомих українських та закордонних виробників можна придбати у нас на сайті  harvest.org.ua за вигідною ціною та швидкою доставкою по Україні. 

Для цього подзвоніть по вказаним номерам :☎ 066 444 53 30 - 097 444 53 30 - 066 642 83 78 або залиште заявку на сайті і наші консультанти обов'язково зв'яжуться з Вами та допоможуть у виборі якісного посівного матеріалу за доступними цінами! 


Діє гнучка система знижок для оптових клієнтів!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Схожі товари