Напишіть нам

Протруйник Ламардор Про 5л

4 800 грн
5 000 грн
 • Виробник: BAYER
 • Наявність: На складі

Ламардор Про — надійний фунгіцидний протруйник насіння ячменю та пшениці для боротьби зі збудниками хвороб.

Основні характеристики:

Діюча речовина: протіоконазол, 100 г/л + тебуконазол, 60 г/л + флуопірам, 20 г/л

Форма препарату: концентрат, який тече, для обробки насіння

Ламардор® Про 180 FS, ТН - є збалансованим поєднанням трьох системних високоактивних діючих речовин, що роблять препарат неперевершеним серед протруйників. Препарат має підвищену ефективність проти Pinicilium, Alternarium, Ramularium та Helminthosporium. Ламардор® Про контролює широкий спектр кореневих гнилей, має високу ефективність проти, сажкових та інших хвороб, що передаються через насіння й ґрунт.

Механізм дії:

Сучасна діюча речовина флуопірам належить до нового хімічного класу піридилетиламідів і має надзвичайно широкий спектр активності. Флуопірам високоефективний проти широкого спектру вищих грибів із класів аскоміцети та дейтроміцети. За принципом дії флуопірам блокує в мітохондріях патогену ферментативний ланцюжок, що відповідає за процес дихання й утворення АТФ - головного біоенергетичного джерела клітин.

Препарат позитивно впливає на морфологію та фізіологію рослин, особливо за умов раннього посіву. З використанням Ламардор® Про, відмічається значне зменшення довжини мезокотеля, або його повна відсутність, що значно підвищує зимостійкість озимини. Росторегулюючі властивості діючих речовин азольної групи активно підсилюють розгалуження та ріст кореневої системи, чим покращують стійкість до посушливих кліматичних умов. Таким чином, загальний комплекс переваг, дозволяє отримати більшу кількість продуктивних паростків, та повністю захистити їх від хвороб.

Переваги протруйника:

 • Містить три діючі речовини, які не лише доповнюють одна одну, але і дають потужний кумулятивний ефект.
 • Неперевершений захист від комплексу кореневих гнилей.
 • Підсилений контроль гельмінтоспоріозної кореневої гнилі та збудників плямистостей листя.
 • Надійно захищає від сажкових хвороб.
 • Позитивно впливає на морфологію і фізіологію рослин.

Рекомендації щодо застосування:

Ламардор® Про — повністю готовий до використання протруйник, що містить не лише діючі речовини, але й прилипач, барвник та інші допоміжні компоненти.

 1. Перед застосуванням Ламардор® Про слід розбавляти водою.
 2. Робочий розчин готується із розрахунку близько 10 л загального об'єму робочої рідини на 1 тонну насіння.
 3. Під час підготовки посівного матеріалу рекомендується використовувати якісне, відкаліброване та очищене насіння, що не має механічних ушкоджень.
 4. Протруєне насіння слід зберігати в прохолодному, сухому, добре провітрюваному приміщенні і висівати, за можливості, безпосередньо після протруєння.
 5. Оброблене препаратом насіння може зберігатися понад рік, але його схожість та енергія проростання залежатимуть від умов зберігання.
 6. Запаси протруєного насіння, які готували до сезону, перед висівом мають бути перевірені на схожість.

Норми застосування:

Культура Об’єкт Норма застосування
(л/1 т насіння)
Пшениця озима Летюча, тверда сажки, збудники кореневих гнилей, пліснявіння насіння 0,5-0,6
Ячмінь озимий та ярий Летюча чорна та кам’яна сажка, збудники кореневих гнилей, пліснявіння насіння 0,5-0,6
Жито озиме Фузаріозна та гельмінтоспоріозна кореневі гнилі, септоріоз, пліснявіння насіння 0,5-0,6

Як замовити протруйник Ламардор Про? 

Протруйник Ламардор Про® від Bayer, а також багато інших протруйниківгербіцидів, та добрив від провідних українських та зарубіжних виробників, можна придбати на нашому сайті harvest.org.ua за вигідною ціною зі швидкою доставкою по Україні!

Для цього зателефонуйте за вказаними номерами: ☎ (066) 444 53 30 - (097) 444 53 30 - (066) 642 83 78 або залиште заявку на сайті і наші консультанти обов'язково зв'яжуться з Вами і допоможуть Вам у виборі якісного посівного матеріалу за доступними цінами!

Діє гнучка система знижок для оптових клієнтів!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Схожі товари