Напишіть нам

Біоактиватор Стаффер (Staffer)

Ціна: 530 грн

Доступні опції

STAFFer — багатофункціональний біоактиватор, стимулятор росту який забезпечує антиоксидантний захист рослин від жорсткого УФ-випромінювання та інших стресових умов. Стаффер також має функції антістресанту, адаптогена, кріопротектора, прилипача, інгібітора хвороб і активатора грунту. Підвищує врожайність і якість продукції (підвищується вміст білка, клейковини в пшениці, олії в соняшнику, сої та ріпаку, цукрів в плодово-ягідних культурах і цукровому буряку).

Призначення: обробка насіння, позакоренева обробка рослин: зерновi, зернобобовi, олiйнi, плодово-ягiднi, овочевi та баштаннi культури.

Тара

2 л - 500 грн

20 л - 2500 грн

Хімічний склад Стаффер, г/л:

  • L-амінокислоти - 10
  • Багатоатомні спирти - 400
  • Гумінові та фульвокислоти - до 40
  • Янтарна кислота - 10
  • Вітамін С
  • Натрій
  • Калій

Переваги використання біоактиватора STAFFer:

 Активізує діяльність грунтових мікроорганізмів.

 Стимулятор росту: підвищує енергію проростання насіння, покращує розвиток кореневої системи, поліпшує живлення, сприяє активізації фотосинтезу, розвитку та росту надземної частини рослин.

 Адаптоген: підвищує адаптивні можливості рослин при пересаджуванні, запобігає появі передчасних сходів під час провокаційної вологи. Підвищує посухостiйкiсть рослин.

 Антистресант: знімає фітотоксичність після обробки пестицидами за рахунок прискорення обмінних процесiв в тканинах рослин та синтезу антистресових сполук, підвищує імунітет рослин.

 Багатоатомнi спирти (БС) легко проникають в тканини рослин, виконуючи роль транспортного агента для всіх препаратів, які використовуються спільно. За рахунок утворення плівки, БС виконують фукцiю прилипача забезпечуючи закріплення препаратів на насiннi та листковій поверхні, внаслiдок чого оптимізюється поглинання макро та мікроелементів, підвищується ефективность сумісного застосування пестицидів у баковій суміші. БС регулюють транспірацію та інтенсивність мінерального живлення. Продукти розпаду БС є моносахариди - елементи живлення рослинної клітини. БС має властивість кріопротектора - проникаючи всередину клітини рослини перешкоджають утворенню кристалів льоду.

 Діючі речовини препарату значно підвищують імунітет рослин. БС зневоджують грибки та бактерії, тому сприйнятливість до фунгіцидів зростає, що дозволяє зменшити кiлькiсть обробок.

Інструкція по використанню біоактиватору Стаффер:

Перед застосуванням препарат ретельно збовтати! 

Приватний сектор: 

  • обробка насіння, розсади, саджанцiв – 20-30 мл на 1л води;
  • обробка по листу – 25 мл на 10л води.

Бакова суміш (приготування): 

вода (70% от объёма) + ⇒ СТАФФер + ⇒ КАС або карбамiд + ⇒ сульфат магнію (з маточного розчину) + ⇒ СЗР + ⇒ мікродобрива + ⇒ вода.

Увiмкнути режим перемішування під час приготування та внесення.

Норма внесення:

Культура Спосіб обробки Норма витрати
Зернові, зернобобові, соняшник, ріпак, кукурудза, просо, гречка, рис, цукрові буряки, картопля, овочеві, баштаннi

Насіння бульб картоплi, насіння овочевих

0,5-1,0 л/т на 10-20 л/т роб. розчину 2-3% р.
Вегетуючих рослин 0,5 л/га – на 100-300 л/га роб. розчину
Плодово-ягідні Саджанцiв, вегетуючих рослин 2-3% р.
1,0 - 2,0 л/га на 600-1200л/га роб.розчину

Застереження:

 Препарат не токсичний. При потраплянні на шкіру або очі - змити водою.

✔ Термін зберігання - 3 роки при t 0-35 °С 

Як купити стимулятор росту STAFFer на нашому сайті?

Високоефективний багатофункціональний біоактиватор STAFFer , а також багато інших оригінальних добривгербіцидів та засобів захисту рослин від відомих та надійних українських та зарубіжних виробників, можна придбати на нашому сайті harvest.org.ua за вигідною ціною зі швидкою доставкою по Україні!

Для цього зателефонуйте за вказаними номерами: ☎ (066) 444 53 30 - (097) 444 53 30 - (066) 642 83 78 або залиште заявку на сайті і наші консультанти обов'язково зв'яжуться з Вами і допоможуть Вам у виборі якісного посівного матеріалу за доступними цінами!

Діє гнучка система знижок для оптових клієнтів!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Схожі товари