Напишіть нам

Біоактиватор Стаффер Стрес Контрол

Ціна: 600 грн

Доступні опції

STAFFer Stress control — багатофункціональний антистресант, що має антиоксидантну та біофунгицидну дію зі стимулюючими властивостями. Стаффер Стрес Контрол підвищує стійкість рослин до хімічних та погодних стресів (спеки, посухи, зайвої вологості), знижує захворюваність рослин. Антидот. Кріопротектор.

Призначення: обробка насіння, позакоренева обробка рослин: зерновi, зернобобовi, олiйнi, плодово-ягiднi, овочевi та баштаннi культури.

Хімічний склад Стаффер Стрес Контрол, г/л:

 • L-амінокислоти - 30
 • Багатоатомнi спирти - 400
 • Гумiнові та фульвокислоти - до 40
 • Бурштинова кислота - 10
 • ДМСО – 30
 • Вiтаміни групи В,С
 • Флавоноїди
 • Антиоксиданти
 • Біогенні стимулятори
 • Розчинні форми кремнію

Переваги використання біоактиватора STAFFer:

 Активізується діяльність грунтових мікроорганізмів.

 Антистресант: Допомагає підготувати рослини до стресових умов. Знімає фітотоксичність після обробки пестицидами за рахунок прискорення обмінних процесiв в тканинах рослин та синтезу антистресових сполук, підвищує імунітет рослин;

 Стимулятор росту: підвищує енергію проростання насіння, покращує розвиток кореневої системи, поліпшує живлення, сприяє активізації фотосинтезу, розвитку та росту надземної частини рослин.

 Адаптоген: підвищує адаптивні можливості рослин при пересаджуванні, запобігає появі передчасних сходів під час провокаційної вологи. Підвищує посухостiйкiсть рослин.

 Багатоатомнi спирти (БС) легко проникають в тканини рослин, виконуючи роль транспортного агента для всіх препаратів, які використовуються спільно. За рахунок утворення плівки, БС виконують функцiю прилипача забезпечуючи закріплення препаратів на насiннi та листковій поверхні, внаслiдок чого оптимізується поглинання макро- та мікроелементів, підвищується ефективність сумісного застосування пестицидів у баковій суміші. БС регулюють транспірацію та інтенсивність мінерального живлення. Продукти розпаду БС є моносахариди - елементи живлення рослинної клітини. БС має властивість кріопротектора - проникаючи всередину клітини рослини перешкоджають утворенню кристалів льоду.

 Діючі речовини препарату значно підвищують імунітет рослин. БС зневоджують грибки та бактерії, тому сприйнятливість до фунгіцидів зростає, що дозволяє зменшити кiлькiсть обробок.  

Інструкція по використанню біоактиватора Стаффер Стрес Контрол:

Рекомендовано додавати при кожній обробці в період вегетації; на озимі культури – в період кущення, або за 2-3 тижні до заморозків.

Приватний сектор: 

 • обробка насіння, розсади, саджанцiв – 20-30 мл на 1л води;
 • обробка по листу – 30 мл на 10л води.

Бакова суміш (приготування): 

вода (70% від об’єму) + ⇒ СТАФФер Стрес Контрол + ⇒ КАС або карбамiд + ⇒ сульфат магнію (з маточного розчину) + ⇒ ЗЗР + ⇒ мікродобрива + ⇒ вода.

Увiмкнути режим перемішування під час приготування та внесення.

Норми внесення:

Культура Спосіб обробки Норма витрати
Зернові, зернобобові, соняшник, ріпак, кукурудза, просо, гречка, рис, цукрові буряки, картопля, овочеві, баштаннi

Насіння бульб картоплi, насіння овочевих

0,5-1,0 л/т на 10-20 л/т роб. розчину 2-3% р.
Вегетуючих рослин 0,5-0,7 л/га – на 100-300 л/га роб. розчину
Плодово-ягідні Саджанцiв 2-3% р.
Вегетуючих рослин 1,2-2,5 л/га на 600-1200л/га роб.розчину

Застереження:

 Препарат не токсичний. При потраплянні на шкіру або очі - змити водою.

✔ Термін зберігання - 3 роки при t 0-35 °С 

Як купити біоактиватор Стаффер Стрес Контрол на нашому сайті?

Біоактиватор STAFFer stress control, а також багато інших добривгербіцидів та засобів захисту рослин від відомих та надійних українських та зарубіжних виробників, можна придбати на нашому сайті harvest.org.ua за вигідною ціною зі швидкою доставкою по Україні!

Для цього зателефонуйте за вказаними номерами: ☎ (066) 444 53 30 - (097) 444 53 30 - (066) 642 83 78 або залиште заявку на сайті і наші консультанти обов'язково зв'яжуться з Вами і допоможуть Вам у виборі якісного посівного матеріалу за доступними цінами!

Діє гнучка система знижок для оптових клієнтів!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Схожі товари