Напишіть нам

Мікродобриво НАЙС Бобові

Ціна: 2 900 грн

Мікродобриво Найс Бобові — комплексне рідке добриво, що забезпечує повноцінне позакореневе підживлення зернобобових культур.

Основні характеристики:

Діючі речовини

Азот (N) - 2,5%, Оксид магнію (MgO) - 1,5%, Оксид натрію (Na2O) - 0,33%, Сірка (SO3) - 4,5%, Бор (B) - 0,3%, Мідь (Cu) - 0,1%, Залізо (Fe) - 0,2%, Марганець (Mn) - 0,8%, Молібден (Mo) - 0,3%, Цинк (Zn) - 0,3% ,Кобальт (Co) - 0,002%

Форма препарату розчинний концентрат
Культура зернобобові
Упаковка катістри пластикові 20 л

Як діє Найс Бобові:

  • Склад мікроелементів, що входіть до складу мікродобрива, повністю відповідає біологічним потребам зернобобових культур, для яких життєво необхідними елементами є бор, кобальт і молібден.
  • ♦ Фізіологічна роль молібдену пов’язана з життєдіяльністю бульбочкових бактерій, їх фіксацією атмосферного азоту, редукцією нітратного азоту. Молібден бере участь в окисно-відновних процесах, вуглеводному обміні, синтезі хлорофілу та вітамінів.
  • ♦ Бор необхідний зернобобовим для утворення максимальної кількості ефективних суцвіть та їх рівномірного цвітіння.
  • ♦ Всі компоненти НАЙС Бобові підсилюють дію один одного, забезпечуючи рослини мінеральним живленням, стимулюючи їх ріст, розвиток та збільшення врожайності до 20%.

Інструкція, норми внесення мікродобрива Найс Бобові:

Культура

Норма витрати Період застосування
Зернобобові 1,0-2,0 л/га 3-5 трійчастий листок, гілкування, бутонізація, розвиток бобів, налив бобів

Як замовити хелатне мікродобриво Найс Бобові на нашому сайті?

Хелатне мікродобриво Найс Бобові від компанії ALFA Smart Agro, а також багато інших оригінальних мікродобрив, інсектицидівта гербіцидів, від відомих та надійних українських і закордонних виробників можна придбати у нас на сайті  harvest.org.ua за вигідною ціною та швидкою доставкою по Україні. 

Для цього подзвоніть по вказаним номерам :☎ 066 444 53 30 - 097 444 53 30 - 066 642 83 78 або залиште заявку на сайті і наші консультанти обов'язково зв'яжуться з Вами та допоможуть у виборі якісного посівного матеріалу за доступними цінами! 

Діє гнучка система знижок для оптових клієнтів!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Схожі товари