Напишіть нам

Мікродобриво Оракул Сірка Актив

Ціна: 120 грн
 • Виробник: Долина
 • Наявність: На складі

Доступні опції

Хелатне мікродобриво Оракул Сірка Актив —  високоефективне сірчане добриво для позакореневого підживлення польових, овочевих і багаторічних культур. Препарат ефективно ліквідує дефіцит сірки в рослинах. Завдяки відсутності баластних добавок, мікродобриво не викликає опіків листя і повністю всмоктується через листову поверхню рослини.

Оракул Сірка Актив- нетоксичний препарат, не викликає алергію, екологічно безпечний та абсолютно нешкідливий для комах-запилювачів!

Склад мікродобрива Оракул Сірка Актив:

 • сірка (SO3) - 760 г/л
 • натрій (Na2O) - 197 г/л
 • азот (N) - 31 г/л

 В наявності тара:

1л - 120 грн.

5л - 550 грн.

Переваги використання мікродобрива:

 • Стійкість рослин до хвороб посилюється на 28%;
 • Посилюється розвиток коренів;
 • Площа листя збільшується на 22%;
 • Поліпшується живлення рослин;
 • Підвищується відсоток білка і клейковини у пшениці, вмісту олії у соняшнику, сої та ріпаку.

Як працює Оракул Сірка Актив:

При нестачі сірки на молодих рослинах спостерігаються мармурові плями, а забарвлення листя стає від жовтого до червоного. Першими відчувають нестачу сірки верхні листки.

Позакореневе застосування мікродобрива Оракул Сірка Актив сприяє поліпшенню харчування рослини. Сірка, що входить до складу добрива, підвищує відсоток білка і клейковини у пшениці, а у соняшнику, сої та ріпаку піднімається відсоток вмісту олії. Завдяки тому, що сірка в складі добрива знаходиться в частково відновленої формі (полісульфіди), рослини включають її в біосинтез амінокислот і білків з меншими витратами енергії.

Натрій, який так само входить до складу мікродобрива Оракул Сірка Актив, виконує осморегулірующей функцію, на зразок калію. Натрій необхідний для транспорту речовин через мембрани. Саме тому, ОРАКУЛ® Сірка Актив сприятливо впливає на ріст більшості рослин, особливо цукрових буряків. Підвищує вміст цукру, стійкість до посухи і збільшує площу листя.

Найбільшу потребу сірки відчувають хрестоцвіті, бобові культури, цукровий буряк і картопля.

Інструкція по використанню мікродобива Оракул Сірка Актив:

Мікродобриво використовують в період вегетації профілактично або за результатами діагностики згідно з регламентом застосування. При використанні препарату необхідно дотримуватися інструкції. Ефективність препарату і зручність у використанні залежить від дотримання рекомендацій щодо застосування, умов зберігання і транспортування, визначених виробником.

 Рекомендовано застосовувати разом зі стимулятором росту рослин Вимпел 2

 Рекомендовано проводити обробки при температурі повітря вище +5 °С.

✔  Обприскування проводиться в ранкові або вечірні години при підвищеній вологості повітря, щоб уникнути хімічних опіків листя. Оптимальна температура повітря +10 ... + 25 ° С при швидкості вітру до 5-7 м / с в залежності від обприскувача.

 Не рекомендується здійснювати обробки під час туману або в разі випадання роси: це може привести до стікання робочого розчину з поверхні рослин і знизити ефективність обробки. Припиняти роботи слід за 1,5-2 години до початку дощу. 

Увага! Обробки необхідно проводити розчином, який був підготовлений безпосередньо перед використанням. Готовий розчин зберігати не більше 1 доби.

Увага! при застосуванні мікродобрива ОРАКУЛ® сірка актив одночасно з препаратами, які підкислюють водний розчин (рН≤7), виділяється токсичний сірководень, що, по-перше, небезпечно для обслуговуючого персоналу, а по-друге, призводить до незначного зменшення концентрації сірки у розчині.

✔ При змішувані мікродобрива з металовмісними препаратами (в залежності від кількості та виду металу) можливе утворення невеликої кількості слаборозчинних у воді сульфідів металів. Також необхідно зазначити, що можливе випадіння дрібнодисперсної сірки в осад раніше, ніж розчин потрапить на поверхню листя рослин. У такому випадку необхідно мати на увазі, що безпосередньо під час обприскування змішувач повинен бути ввімкненим.

✔ Оптимальним варіантом є використання препарату ОРАКУЛ® сірка актив одночасно з препаратами з лужним середовищем та препаратами, які не містять атомів металів. При цьому результатом реакції компонентів водного розчину, що має у своєму складі сірчане мікродобриво, є інтенсивне формування активної сірки, тому розчин, потрапляючи на листкову поверхню, рівномірно по ній розподіляється.

✔ Завдяки вмісту у складі мікродобрива  пом'якшувача води, препарат можна використовувати у жорсткій воді. Але за великої концентрації солей жорсткості та значної кількості води через деякий час можливе незначне випадіння солей жорсткості у вигляді гіпсу (СаSO4٠2H2O). У такому випадку кількість сірки у розчині незначно знижується. Ці процеси жодним чином не впливають на можливість використання розчину та на виникнення вірогідності виходу з ладу техніки для обприскування, так як препарат є дрібнодисперсним. Під час формування бакової суміші у жорсткій воді рекомендуємо проводити обприскування за увімкненого режиму змішування. Після внесення бакової суміші необхідно промити бак водою для запобігання утворення наростів кристалів гіпсу.

Приготування робочого розчину:

Робочий розчин готувати безпосередньо перед обприскуванням! Використовувати лише щойно змішані розчини! 

Перед приготуванням бакової суміші завжди перевіряйте препарати на сумісність!

 • Візьміть ємність, налийте води (яка буде використовуватись для основного внесення), додайте компоненти бакової суміші у пропорціях відповідно до польових норм витрат. Закривши ємність, перемішайте вміст шляхом її перевертання 10-15 разів. Бакову суміш оцінюйте візуально двічі: відразу після перемішування та після того, як суміш відстоялася (приблизно через 30 хв.).
 • Про несумісність препаратів каже розшарування робочої рідини, утворення осаду, згустків, маслянистих утворень, що не диспергують.
 • Рекомендована температура води для приготування робочого розчину 18-20 ° С.

У разі відсутності проблем з сумісністю приготувати розчин:

 1. Бак обприскувача заповнити водою до 2/3 його обсягу.
 2. Препарат ретельно перемішати в заводській упаковці і влити безпосередньо в бак обприскувача.
 3. Після увімкнення режиму перемішування в послідовності відповідно до рекомендацій додати компоненти бакової суміші.
 4. Заповнити бак водою.
 5. Перемішування суміші продовжувати протягом всього періоду її приготування, а також при внесенні.

Сумісність Оракул Сірка Актив з іншими препаратами:

  Мікродобриво сумісне з пестицидами, які не утворюють кислого середовища робочого розчину. Добре поєднується разом зі стимулятором росту рослин Вимпел 2

Під час приготування бакової суміші дотримуватись наступної черговості компонентів:

Бакова суміш

 1. Вода
 2. ОРАКУЛ® Сірка Актив
 3. Регулятори росту рослин
 4. Засоби захисту рослин
 5. Інші мікродобрива 
 6. Вода

Бакова суміш із КАСом

 1. Вода
 2. ОРАКУЛ® Сірка Актив
 3. Регулятори росту рослин
 4. КАС згідно рекомендацій з проведення позакореневих підживлень 3-12%+2,5% MgSO4٠7H2O (5% десятиводневий)
 5. Засоби захисту рослин
 6. Інші мікродобрива
 7. Вода

Бакова суміш із карбамідом

 1. Вода
 2. ОРАКУЛ® Сірка Актив
 3. Регулятори росту рослин
 4. Карбамід згідно рекомендацій з проведення позакореневих підживлень з маточного розчину (або в бак для хімічних засобів оприскувача, або на фільтр)
 5. Засоби захисту рослин
 6. Інші мікродобрива
 7. Вода

Увага! Змішування компонентів бакової суміші (регулятори росту, ЗЗР, мікродобрива та ін.) проводити виключно у воді!

Загальні норми витрати робочого розчину:

 • Польові культурі - 70-300 л/га
 • Овочеві культури - 300-400 л/га
 • Плодові культури та виноград - 800-1000 л/га.

Рекомендовані норми використання Оракул Сірка Актив:

Культура Період внесення Норми внесення л/га
Кукурудза 3-5  листків
7-8  листків
1,0 - 3,0
 
Соняшник 2-4 пари листків
6-8 пари листків
Ріпак 4-6 листків
бутонізація
Зернобобові 3-5 трійчастих листків
бутонізація
Цукрові та кормові буряки змикання листків в міжряддях
Картопля Сходи
бутонізація
Овочеві та інші культури Активне зростання 
через 2 тижні
Виноград До цвітіння
після цвітіння (зав'язь)
2,0 - 4,0
Плодово-ягідні
Зернові Кущення
вихід у трубку
1,0 - 2,0


Застереження та рекомендації щодо безпеки використання:

! Зберігати у недоступному для дітей та тварин місці.

! Під час проведення обробок використовуйте відповідне обладнання та відрегульовану техніку, дотримуйтесь загальновизнаних норм безпеки.

! У випадку потрапляння на шкіру, в очі необхідно змити препарат водою. У разі потреби звернутися до лікаря.

! Тара та залишки препарату спеціальних методів знищення та знешкодження не потребують.

Як замовити мікродобриво Оракул Сірка Актив на нашому сайті?

Хелатне мікродобриво Оракул Сірка Актив від компанії Долинаа також багато інших оригінальних мікродобрив, інсектицидівта гербіцидів, від відомих та надійних українських та закордонних виробників можна придбати у нас на сайті  harvest.org.ua за вигідною ціною та швидкою доставкою по Україні. 

Для цього подзвоніть по вказаним номерам :☎ 066 444 53 30 - 097 444 53 30 - 066 642 83 78 або залиште заявку на сайті і наші консультанти обов'язково зв'яжуться з Вами та допоможуть у виборі якісного посівного матеріалу за доступними цінами! 

Діє гнучка система знижок для оптових клієнтів!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Схожі товари