Напишіть нам

Мікродобриво НАЙС Зернові

Ціна: 3 125 грн

Мікродобриво Найс Зернові — комплексне легкозасвоюване добриво, призначене для позакореневого підживлення всіх зернових культур.

Основні характеристики:

Діючі речовини

Азот (N) - 10%, Оксид магнію (MgO) - 3,5%, Оксид натрію (Na2O) - 0,33%, Сірка (SO3) - 8%, Бор (B) - 0,07%, Мідь (Cu) - 1%, Залізо (Fe) - 0,3%, Марганець (Mn) - 1%, Молібден (Mo) - 0,002%, Цинк (Zn) - 0,75%

 

Форма препарату розчинний концентрат
Культура зернові колосові
Упаковка катістри пластикові 20 л

Як діє Найс Зернові:

  • Сірка, що входить до складу добрива, дозволяє більш ефективно використовувати рослиною азотні добрива, які сприяють збільшенню білків та клейковини в пшениці.
  • Поєднання марганцю та міді активізує синтез лігніну, який відіграє важливу роль у захисті від патогенів (збудників хвороб борошнистої роси, іржі та ін.), а також сприяє підвищенню стійкості рослин до вилягання.

Інструкція, норми внесення мікродобрива Найс Зернові:

 Застосування мікродобрива Найс Зернові в період кущіння дозволяє рослинам більш ефективно використовувати азотні добрива, закласти повноцінні генеративні органи і, як результат, збільшити кількість колосків у колосі.

​  Застосування в фазах від прапорцевого листка до колоса оптимізує процес фотосинтезу з подальшою трансформацією пластичних речовин в зернівки.

Культура

Норма витрати Період застосування
Зернові колосові 0,5-1,5 л/га Початок кущення, вихід в трубку, прапорцевий листок, налив зерна

Як замовити мікродобриво Найс Зернові на нашому сайті?

Мікродобриво Найс Зернові від компанії ALFA Smart Agro, а також багато інших оригінальних мікродобрив, інсектицидівта гербіцидів, від відомих та надійних українських і закордонних виробників можна придбати у нас на сайті  harvest.org.ua за вигідною ціною та швидкою доставкою по Україні. 

Для цього подзвоніть по вказаним номерам :☎ 066 444 53 30 - 097 444 53 30 - 066 642 83 78 або залиште заявку на сайті і наші консультанти обов'язково зв'яжуться з Вами та допоможуть у виборі якісного посівного матеріалу за доступними цінами! 

Діє гнучка система знижок для оптових клієнтів!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Схожі товари