Напишите нам

Биодеструктор органический Филазонит СВ

Цена: 111 грн

 Філазоніт CB -це біодеструкор , який з розкладанням стерні справляється за місяць. Розкладає 80% стерні і цим самим збагачує ґрунт поживними речовинами, збільшує вміст гумусу.

Ціна вказана за 1 л

Склад

Бактеріальні штами: Bacillus circulans, Pseudomonas putida, Azotobacter chroococcum, Bacillus megaterium

Кількість бактеріальних клітин: 4 x 108 шт / см3, живильний розчин

 

Застосування

На стерні злакових культур (пшениця, овес, ячмінь, тритикале, жито) та ріпак: 0,75 – 1,25 л/т*/га

На стерні соняшника та кукурудзи: 1,0 – 1,5 л/т*/га

На інші стерні (тютюн, картопля, мак, горох, соя, квасоля, бобові і т. д.): 0,5 – 1,0 л/т*/га

* – Суха маса рослинних залишків після збору врожаю

 

ВНЕСЕННЯ В ҐРУНТ


1. Із додаванням 100 – 300 л/га води, що наноситься на всю поверхню стерні з штанговим оприскувачем і одразу заробляється. 

2. Із застосуванням спеціального пристрою для внесення бактеріальних добрив - Філлер.Таким чином можливе ефективне внесення «ФІЛАЗОНІТУ» одночасно з обробкою ґрунту без втрат;

 

ЯКІ ПЕРЕВАГИ БІОДЕСТРУКОРА ФІЛАЗОНІТ СВ?

 

! ЯКЩО ОБРОБИТИ ПОЖНИВНІ РЕШТКИ ПШЕНИЦІ, ЯЧМЕНЮ, ЖИТА, ОВСА ТА РІПАКУ З ПРЕПАРАТОМ ТО ВИВІЛЬНЮЮТЬСЯ ПОЖИВНІ РЕЧОВИНИ В ТАКІЙ КІЛЬКОСТІ В СЕРЕДНЬОМУ: 40-66 КГ/ГА АЗОТУ, 26-39 КГ/ГА ВОДОРОЗЧИННОГО ФОСФОРУ, 50-124 КГ/ГА ВОДОРОЗЧИННОГО КАЛІЮ. Які переваги біодеструкора Філазоніт СВ?

 

! ВИКОРИСТОВУЮЧИ ЦЕЙ ШВИДКИЙ СПОСІБ РОЗКЛАДАННЯ ПОЖНИВНИХ РЕШТКІВ, БЕЗ ВИКОРИСТАННЯ МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ, ВИ ЕКОНОМИТЕ НА МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВАХ, І ПРИ ЦЬОМУ ОТРИМУЄТЕ ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТИЙ ПРОДУКТ.

 

 

! ДО СІВБИ РОДЮЧІСТЬ ГРУНТУ ЗАВДЯКИ РОЗВИТКУ ГРУНТОВОЇ МІКРОФЛОРИ, МОБІЛІЗАЦІЇ ПОЖИВНИХ РЕЧОВИН ЗНАЧНО ПОКРАЩУЄТЬСЯ, ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ ВМІСТ СИРОГО ГУМУСУ ДО 0,8 %, ЩО ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ ЗБІЛЬШЕННЮ ВРОЖАЙНОСТІ НА 6- 12%

 

! ПОКРАЩУЄТЬСЯ ВОЛОГОЗБЕРІГАННЯ ТА АЕРАЦІЯ ҐРУНТУ
100%-ВО МОЖЕТЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ В ОРГАНІЧНОМУ ВИРОБНИЦТВІ, ЗАВДЯКИ ТОМУ, ЩО ДІЄ БЕЗ АЗОТНИХ ТА ФОСФОРНИХ ДОБРИВ

 

Біодеструктор Філазоніт СВ , а також інші біодеструктори, мікродобрива, стимулятори росту та посівний матеріал  від провідних українських та іноземних  виробників можна придбати на нашому сайті harvest.org.ua. Наші консультанти готові надати Вам кваліфіковану допомогу у виборі насіння та засобів захисту та тогляду за посівами, для досягнення максимального врожаю. Подзвоніть за вказаними номерами  0664445330, 0974445330, 0666428378  або залиште заявку на сайті і наші спеціалісти  найближчим часом допоможуть Вам купити якісний посівний матеріал та засоби захисту рослин з доставкою по всій Україні.


 

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

Похожие товары