• Напишіть нам

  Гербіцид Мілафорт Екстра

  Ціна: 7 000 грн

  МІЛАФОРТ ЕКСТРА — післясходовий страховий гербіцид з широким вікном застосування для ефективного захисту від однорічних і багаторічних злакових, а також дводольних бур'янів та падалиць у посівах кукурудзи.

  Гербіцид стримує наступні хвилі дводольних бур'янів та засмічувачів (падалиці соняшнику та сої, навіть стійких до гербіцидів). Таким чином одна обробка Мілафортом Екстра при своєчасному і правильному застосуванні забезпечує захист посівів протягом всього періоду вегетації.

  Основні характеристки гербіциду:

  Діюча речовина Мезотріон, 75 г/л + нікосульфурон, 30 г/л
  Форма препарату Масляна дисперсія
  Об'єкт дії Однорічні, багаторічні злакові та дводольні бур'яни
  Основні контрольовані бур'яни Сирійський ваточник, пирій повзучий, осот польовий, амброзія полинолиста
  Культура Кукурудза
  Упаковка Каністри пластикові 10 л

  Переваги використання гербіциду Мілафорт Екстра:

  1. Контролює широкий спектр бур'янів в т.ч. ваточник сирійський;
  2. Стримує наступні хвилі бур'янів за рахунок ґрунтової дії;
  3. Мінімальна фітотоксичність у пізніх фазах кукурудзи (8-10 листків кукурудзи);
  4. Широке вікно внесення (2-10 листків кукурудзи).

  Як діє препарат Мілафорт Екстра?

  Діюча речовина гербіциду, нікосульфурон, поглинається листям і стеблами бур'янів, швидко переміщуючись до їх кореневої системи. Мілафорт Екстра блокує синтез основних амінокислот (валінової та ізолейцінової), зупиняючи ріст і поділ клітин, після чого припиняється ріст бур'янів, вони набувають червонуватого відтінку і поступово гинуть.

  Діюча речовина гербіциду, мезотріон, проникає в рослину через листя та коріння, по рослині рухається акропетально і базипетально. Володіє системною та вираженою грунтовою дією. Спричиняє зупинку росту і розвитку чутливих рослин на протязі 1-2 днів. Характерними ознаками впливу є посвітління точки росту, а потім і всієї рослини.

  На які бур'яни діє?

  Пирій повзучий, просо куряче, падалиця зернових, лисохвіст, метлюг звичайний, райграс (до кущення), вівсюг звичайний, гумай, мишій зелений, мишій сизий, просо дике, гірчиця польова, редька дика, грицики звичайні, щириця звичайна, талабан польовий, зірочник середній, портулак городній, амброзія полинолиста, гірчак, кропива глуха, осот городній, підмаренник чіпкий, канатник Теофраста, лутига розлога, лобода біла, галінсога дрібноквіткова, падалиця соняшнику, нетреба звичайна, ваточник сирійський. 

  дія гербіциду мілафорт екстра на бур'яниПриклад дії гербіциду на бур'яни

  Інструкція по застосуванню гербіциду Мілафорт Екстра:

  • Рекомендована температура для застосування препарату +15 °C до +23 °C
  • Внесення у фазу 2-5 листків кукурудзи використовується як головний гербіцид за недостатнього зволоження і не можливості внесення грунтових, Strip-till та No-Till технологіях
  • Внесення у фазу 6-10 листків кукурудзи використовується в якості страхового гербіциду для "підчищення" бур'янів в посівах при використанні грунтових гербіцидів. Важливий захід в боротьбі з коренепаростковими бур'янами, оскільки ця група бур'янів не контролюється грунтовими гербіцидами
  • Не використовувати препарат коли культура знаходиться в стресі
  • Не використовувати з інсектицидами на основі фосфорорганічних сполук
  • Не рекомендується додавання інших препаратів, мікро- та макро добрив, ад'ювантів
  • УВАГА! Під час зберігання продукту можливе осідання і розшарування, яке не впливає на його ефективність. Перед внесенням обов'язково ретельно збовтати вміст каністри!

  Норма внесення Мілафорт Екстра:

  Норма внесення препарату залежить від фази розвитку бур'янів.

   2–4 листки – 1,5 л/га

   6–8 листків – 1,75 л/га

   Перерослі бур'яни та ваточник сирійський — 2,0 л/га

  ! У разі масової появи багаторічних злакових і дводольних бур'янів норма використання повинна бути максимальною.

  Регламент застосування:

  Культура Цільовий об'єкт Період застосування препарату Норма витрати препарату л/га
  Кукурудза Однорічні та багаторічні злакові та дводольні бур'яни Обприскування посівів у період вегетації у фази від 2-х до 8-ми листків кукурудзи 1,25-2,0

  Як замовити гербіцид Мілафорт Екстра на нашому сайті?

  Гербіцид Мілафорт Екстра від Агрохімічні технологіїа також багато інших оригінальних гербіцидівдобрив та засобів захисту рослин від відомих та надійних українських і закордонних виробників можна придбати у нас на сайті  harvest.org.ua за вигідною ціною та швидкою доставкою по Україні. 

  Для цього подзвоніть по вказаним номерам :☎ 066 444 53 30 - 097 444 53 30 - 066 642 83 78 або залиште заявку на сайті і наші консультанти обов'язково зв'яжуться з Вами та допоможуть у виборі якісного посівного матеріалу за доступними цінами! 


  Діє гнучка система знижок для оптових клієнтів!

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!

  Схожі товари