• Напишіть нам

  Гербіцид Тривіум

  Ціна: 3 300 грн

  Тривіум —післясходовий трикомпонентний гербіцид системної дії проти злакових та дводольних бур’янів на посівах кукурудзи.

  Основні характеристики препарату:
  Діюча речовина Римсульфурон, 250 г/кг + тифенсульфурон-метил, 150 г/кг + флорасулам, 80 г/кг
  Форма препарату Гранули, що диспергуються у воді
  Культура Кукурудза
  Спектр дії Однорічні, багаторічні злакові та дводольні бур’яни
  Тип дії Післясходовий
  Упаковка Пластикова пляшка 0,5 кг + 2 л ПАР Бустер

  Переваги використання Тривіум:

  1. Посилений ефект унікального поєднання трьох діючих речовин.
  2. Інноваційна технологія Smart Guard дозволяє ефективно впливати на бур’яни без фітотоксичної дії на культуру.
  3. Розширений спектр контрольованих бур’янів, покращена дія проти лободи білої.
  4. Відсутність обмежень для культур сівозміни.

  Як діє гербіцид Тривіум?

   Діючі речовини препарату, проникаючи в рослину через листя, переміщуються до точок росту, де блокують фермент ацетолактатсинтазу. Цей фермент необхідний для синтезу незамінних амінокислот – валіну, лейцину та ізолейцину. Вже через кілька годин чутливі бур’яни припиняють ріст і більше не конкурують з рослинами кукурудзи за вологу та мінеральні речовини.

  Швидкість дії:

   Видимі симптоми гербіцидної дії (зупинка росту, хлорози, некрози, побіління верхівки, почервоніння листя) з’являються на 4-7 день, а повна загибель бур’янів настає через 14-28 днів після застосування препарату. У чутливих до діючих речовин бур’янів після обробки відбувається зупинка росту з наступним відмиранням точки росту та всієї рослини. Малочутливі та перерослі бур’яни можуть не загинути, проте їх ріст та подальший розвиток значно уповільнюються чи зупиняються. Однорічні злакові бур’яни зупиняються в рості, протягом 3-6 днів жовтіють або червоніють та в подальшому гинуть.Повна загибель чутливих бур’янів відбувається через 15 і більше днів.

   Результат роботи Тривіума через 6 днів після внесення

  Тривіум ефективно діє на такі бур'яни:

   Чутливі бур’яни: вівсюг звичайний, гумай, плоскуха звичайна (1-3 лист.), пальчатка криваво-червона, пажитниця (види), тонконіг однорічний, тимофіївка (види), мишій (види), підмаренник чіпкий (до 14 кілець), осот городній, осот жовтий шорсткий, щириця (види), гірчак (види), галінсога дрібноквіткова, злинька канадська, ромашка (види), гірчиця (види), суріпиця, ріпак (падалиця), соняшник (падалиця), мак (види), волошка синя, грицики звичайні, кучерявець Софії, нагідки звичайні, редька дика, спориш звичайний, талабан польовий, зірочник середній (мокрець), лобода (до 4-х листків), пирій повзучий (сходи з насіння), амброзія полинолиста (до 4-х листків), нетреба звичайна, осот рожевий.

   Середньочутливі: гібіск трійчастий, гречка татарська, жабрій звичайний, горобейник польовий, калачики (види), кропива глуха стеблообгортаюча та пурпурна, рутка лікарська, фіалка польова, горошок (види), вика польова, паслін чорний (2-4 листки).

   Низько чутливі: вероніка (види), жовтець (види), молочай (види), берізка польова.

  Інструкція із застосування препарату Тривіум:

  Застосування Тривіуму з ПАР Бустер сприяє прискореному та більш повному проникненню діючих речовин гербіциду в рослини бур’янів, що забезпечує високу ефективність дії препарату.

  • Оптимальні умови для обприскування посівів препаратом: температура від +10°С до +25°С та перебування бур’янів у стані активного росту у фазі 1-3 листків для однорічних злакових, 2-4 листків у однорічних дводольних та за висоти 10-15 см для багаторічних бур’янів.
  • Слід уникати застосування препарату під час спеки, засухи, заморозків, сильного вітру, інших несприятливих погодних умов.
  • Для досягнення максимальної ефективності препарат необхідно наносити рівномірно на листову поверхню рослин, застосовуючи добре відрегульоване обладнання.
  • Увага! Препарат не можна застосовувати, якщо рослини мокрі від роси або дощу, а також якщо протягом 3 годин після обробки очікується дощ.
  • Гербіцид забезпечує захист посівів від моменту обприскування до появи нової хвилі бур’янів.
  • Використовуючи потужний гербіцид Тривіум, немає необхідності робити бакові суміші з іншими гербіцидами, моно- та комплексними мікродобривами та мінеральними добривами, суміш із якими може спричинити негативний вплив на культуру.

  Норма витрати робочого розчину Тривіум:

   200–400 л/га.

  Регламент застосування:

  Культура Об'єкт, проти якого обробляється Норма витрати препарату л/га Спосіб, період обробки Максимальна кількість обробок
  Кукурудза Однорічні, багаторічні злакові та дводольні бур’яни 40-50 + (ПАР Бустер, 0,2 л/га) Обприскування посівів у фазі 3-5 листків культури 1

  Як замовити гербіцид Тривіум у нас на сайті?

  Високоефективний гербіцид Тривіум + ПАР Бустер від Alfa Smart Agroа також багато інших оригінальних гербіцидівдобрив та інших засобів захисту рослин від відомих українських та закордонних виробників можна придбати у нас на сайті  harvest.org.ua за вигідною ціною та швидкою доставкою по Україні. 

  Для цього подзвоніть по вказаним номерам :☎ 066 444 53 30 - 097 444 53 30 - 066 642 83 78 або залиште заявку на сайті і наші консультанти обов'язково зв'яжуться з Вами та допоможуть у виборі якісного посівного матеріалу за доступними цінами! 

  Діє гнучка система знижок для оптових клієнтів!

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!

  Схожі товари