• Напишіть нам

  Гербіцид Ріттер БТ

  Ціна: 1 600 грн
  • Виробник: Ocean Invest
  • Наявність: На складі

  Ріттер БТ — післясходовий гербіцид системної дії для знищення злакових та деяких дводольних бур'янів у посівах кукурудзи. Швидко проникає в рослини бур'янів та зупиняє їх ріст.

  Ідеально вирішить проблему забур'яненості посівів злаковими та деякими дводольними бур'янами та дозволить отримати економічну вигоду!

  Характеристики:

  Тип препарату: гербіцид

  Діюча речовина: нікосульфурон, 45 г/л

  Хімічний клас: похідні сульфонілсечовини

  Форма препарату: концентрат суспензії

  Культура: кукурудза

  Токсичність: класифікація ВООЗ 3-й клас (помірно небезпечні)

  Фасування:

  Переваги гербіциду Ріттер БТ:

  1. Швидка гербіцидна дія
  2. Висока селективність до рослин кукурудзи
  3. Широке технологічне застосування від 4 до 10 листків
  4. Відсутність токсичної дії на наступні культури в сівозміні
  5. Знищує кореневу систему пирію повзучого
  6. Опади через 4 години не впливають на ефективність дії препарату

  Механізм дії:

  Зупинка росту та розвитку чутливих рослин відбувається вже через 4-6 годин після застосування препарату. Видимі симптоми гербіцидної дії з’являються через 4-7 днів, а повна загибель спостерігається через 14-28 днів, у залежності від видового складу та стадії розвитку бур’янів, погодних умов тощо.

  Спосіб застосування та норми витрат:

  Культура Спектр
  дії
  Норма
  витрат
  Спосіб і
  час обробки
  Кукурудза Однорічні, багаторічні злакові бур'яни
  та деякі дводольні
  1,0 - 1,25 л/га Обприскування посівів у фазу 4-10 листків культури

  Приготування робочого розчину:

  Робочий розчин препарату необхідно готувати на спеціально обладнаних пунктах. Перед застосуванням ємності з препаратом ретельно збовтати.

  Необхідну кількість препарату залити в заповнений водою на 1/З бак обприскувача при постійному перемішуванні. Через декілька хвилин долити водою до повного об’єму бака. Ретельно розмішати.

  Під час внесення препарату режим перемішування має бути постійно ввімкненим для підтримання робочого розчину в однорідному стані. Робочий розчин не підлягає тривалому зберіганню, а тому є необхідність використати на протязі доби після приготування.

  По закінченню робіт обприскувач та інше технологічне обладнання необхідно ретельно промити водою.

  Норма витрати робочого розчину: 150-250 л/га

  Рекомендації:

  • Препарат вноситься в рекомендованих нормах шляхом обприскування у фазу розвитку кукурудзи 4-10 листків (за умови, щоб листки культури не «екранували» бур'яни).
  • Швидкість дії гербіциду залежить від фази розвитку і фізіологічного стану бур'янів та погодних умов при застосуванні. Найбільш оптимальні фази розвитку бур'янів на момент обприскування: однорічні злакові — 2-3 листки, багаторічні злакові — за висоти 10-15 см, чутливі однорічні дводольні — 2 справжні листки.
  • Обприскування проводиться при швидкості вітру не більше ніж 5 м/с, за температури повітря від +15°С до +25°С, при оптимальній вологості повітря. Не рекомендується застосовувати препарат у холодну або спекотну погоду, при надмірній кількості опадів, а також у випадку, коли бур'яни перебувають у стані стресу.
  • Не рекомендується протягом 4 тижнів до або після обробітку гербіцидом застосовувати фосфорорганічні інсектициди.
  • Період очікування від обробки до збору врожаю не регламентується. Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт – 3 доби, для ручних – не регламентується.

  Максимальна кількість обробок - 1

  Сумісність з іншими препаратами:

  • Сумісний із більшістю пестицидів, які дозволені на відповідній культурі, окрім лужних.
  • Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити їх на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, неповне розчинення одного з препаратів, підвищення температури робочого розчину тощо).
  • Не рекомендується робити бакові суміші з препаратами групи фосфорорганічних сполук.

  Обмеження у сівозміні:

  Нікосульфурон швидко розкладається ґрунтовою мікрофлорою у вологих та теплих умовах, що мають реакцію ґрунтового розчину (pН менше 7). Однак існують обмеження при використанні препарату.

  За необхідності пересівання площ, оброблених гербіцидом Ріттер БТ, у весняний період ділянку можна пересівати тільки кукурудзою або після оранки – соєю, в осінній період – озимим ячменем чи пшеницею.

  На наступний рік після застосування препарату можна сіяти будь-яку культуру. Існує ймовірність пошкодження наступних культур сівозміни на ґрунтах із лужною реакцією (pН більше 8), якщо в період після застосування продукту і до сівби наступної культури складались посушливі умови. Мінімальний час (місяців) до сівби наступних культур сівозміни: кукурудза (на зерно) – у будь-який час; соя – через 9 місяців; зернові колосові – через 5 місяців; квасоля – через 9 місяців; люцерна – через 9 місяців. Зазначений інтервал може бути знижений до 3 місяців при рН ґрунту нижче 7 (кислі ґрунти).

  Як замовити Ріттер БТ на нашому сайті?

  Гербіцид  Ріттер БТа також багато інших гербіцидівдобрив та засобів захисту рослин від відомих українських та закордонних виробників можна придбати у нас на сайті  harvest.org.ua за вигідною ціною та швидкою доставкою по Україні. 

  Для цього подзвоніть по вказаним номерам :☎ 066 444 53 30 - 097 444 53 30 - 066 642 83 78 або залиште заявку на сайті і наші консультанти обов'язково зв'яжуться з Вами та допоможуть у виборі якісного посівного матеріалу за доступними цінами! 


  Діє гнучка система знижок для оптових клієнтів!

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!

  Схожі товари