• Напишіть нам

  Інокулянт для сої Нітроген Квік

  Ціна: 3 500 грн

  НІТРОГЕН КВІК — унікальний інокулянт для обробки насіння сої, який стимулюює природні ростові процеси, пов’язані з азотфіксацією, що дає можливість рослинам повністю реалізувати свій генетичний потенціал за рахунок підвищення азотного живлення.

  Основні характеристики препарату:
  Діюча речовина Корисні бактерії Bradyrhizobium japonicum, титр 1х10^9 КУО/г препарату
  Форма препарату Розчинний концентрат (РК)
  Культура Соя
  Механізм дії Збільшення кількості кореневих бульбочок та покращення процесу фіксації кисню
  Спосіб та час обробки Інокуляція насіння безпосередньо перед сівбою
  Максимальна кіл-ть обробок 1
  Упаковка Полімерний пакет об'ємом 4л

  Як діє інокулянт Нітроген Квік:

   Бульбочкові бактерії Bradyrhizobium japonicum вступають в азотфіксуючі зв’язки з рослиною, проникають в кореневі волоски бобових рослин та індукують формування спеціалізованих органів – бульбочок, які фіксують молекулярний азот. Паралельно з фіксацією азоту бактерії продукують ряд фізіологічно активних речовин, вітамінів, ростових речовин (ауксин) та деякі антибіотики, які підсилюють захист культури.

  Інструкція по застосуванню та рекомендації:

  • Вологий метод обробки: необхідно змішати 0,4 л препарату Нітроген Квік з 0,8 - 1,0 л води та обробити 100 кг насіння;
  • Увага: Необхідно уникнати попадання прямих сонячних променів на оброблене насіння.
  • Увага: Не рекомендується одночасне застосування інокулянта з препаратами для обробки насіння, що містять мідь та хлор. Ці мікроелементи токсичні для ризобактерій та зменшують їх кількість на насінні, а це негативно впливає на ефективність інкулянтів. Якщо є необхідність застосування молібденових препаратів, рекомендується вносити їх з протруйниками 0,25 кг/т, або в позакореневе підживлення по вегетативних рослин 0,2-0,5 кг/га.

  Норма внесення інокулянта:

   400 мл на 100 кг насіння

  Як замовити інокулянт Нітроген Квік на нашому сайті?

  Інокулянт Нітроген Квік від Хімагромаркетинга також багато гербіцидівдобрив та інших засобів захисту рослин від відомих українських та закордонних виробників можна придбати у нас на сайті  harvest.org.ua за вигідною ціною та швидкою доставкою по Україні. 

  Для цього подзвоніть по вказаним номерам :☎ 066 444 53 30 - 097 444 53 30 - 066 642 83 78 або залиште заявку на сайті і наші консультанти обов'язково зв'яжуться з Вами та допоможуть у виборі якісного посівного матеріалу за доступними цінами! 

  Діє гнучка система знижок для оптових клієнтів!

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!

  Схожі товари