• Напишіть нам

  Інокулянт для сої Нітроген Т

  Ціна: 2 000 грн

  Нітроген Т — унікальний інокулянт для обробки насіння сої, який стимулюює природні ростові процеси, пов’язані з азотфіксацією, і дає можливість рослинам повністю реалізувати свій генетичний потенціал за рахунок підвищення азотного живлення.

  Основні характеристики препарату:
  Діюча речовина Корисні бактерії Bradyrhizobium japonicum, титр 2х109 КУОа/г препарату
  Форма препарату Порошок, що змочується (ЗП)
  Культура Соя
  Механізм дії Підвищує імунітет рослин, покращує ріст та розвиток рослини за рахунок азотфіксації
  Спосіб та час обробки Передпосівний обробіток насіння.
  Упаковка Пакет по 200 г або 1 кг

  Як діє інокулянт Нітроген Т:

   Бульбочкові бактерії Bradyrhizobium japonicum вступають в азотфіксуючі зв’язки з рослиною, проникають в кореневі волоски бобових рослин та індукують формування спеціалізованих органів – бульбочок, які фіксують молекулярний азот. Паралельно з фіксацією азоту бактерії продукують ряд фізіологічно активних речовин, вітамінів, ростових речовин (ауксин) та деякі антибіотики, які підсилюють захист культури.

  Інструкція по застосуванню та рекомендації:

  • Сухий метод обробки інокуляції: додайте достатню кількість препарату Нітроген Т (з розрахунку 0,2 кг на 100 кг насіння) в бункер сівалки або в наповнювач та обережно розмішайте препарат з насінням. Перемішувати необхідно повільно, протягом декількох хвилин, щоб уся поверхня насінин була оброблена.
  • Увага: Необхідно уникнати попадання прямих сонячних променів на оброблене насіння.
  • Увага: Не рекомендується одночасне застосування інокулянта з препаратами для обробки насіння, що містять молібден або мідь. Ці мікроелементи токсичні для ризобактерій та зменшують їх кількість на насінні, а це негативно впливає на ефективність інкулянтів. Якщо є необхідність в застосуванні молібденових препаратів, рекомендується вносити їх в некореневу підкормку по вегетативним рослинам.
  • Якщо після інокулювання насіння не були висіяні протягом 24 годин, обробку інокулянтом необхідно повторити.

  Норма внесення інокулянта:

   0,2 кг на 80-100 кг насіння

  Як замовити інокулянт Нітроген Т на нашому сайті?

  Інокулянт Нітроген Т від Хімагромаркетинга також багато гербіцидівдобрив та інших засобів захисту рослин від відомих українських та закордонних виробників можна придбати у нас на сайті  harvest.org.ua за вигідною ціною та швидкою доставкою по Україні. 

  Для цього подзвоніть по вказаним номерам :☎ 066 444 53 30 - 097 444 53 30 - 066 642 83 78 або залиште заявку на сайті і наші консультанти обов'язково зв'яжуться з Вами та допоможуть у виборі якісного посівного матеріалу за доступними цінами! 

  Діє гнучка система знижок для оптових клієнтів!

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!

  Схожі товари