• Напишіть нам
  Хіт продаж
  Стимулятор росту Вимпел-2
  Стимулятор росту Вимпел-2
  Стимулятор росту Вимпел-2

  Стимулятор росту Вимпел-2

  Ціна: 350 грн
  • Виробник: Долина
  • Наявність: На складі

  Доступні опції

  Стимулятор росту Вимпел - 2

  Вимпел-2  це комплексний природно-синтетичний препарат контактно-системної дії для обробки насіння та вегетуючих рослин. Препарат підвищує якість продукції, врожайність (збільшується на 10-30%)!!!

  Головною відмінною рисою біостимулятора Вимпел-2 від свого попередника є оптимально збалансований склад багатоатомних спиртів, завдяки чому препарат не втрачає рідкий стан при низьких позитивних температурах і може застосовуватися при досягненні температури повітря +5°С і вище. До складу препарату входить набір карбонових кислот, які беруть участь у циклі Кребса, що є ключовим етапом дихання всіх клітин і джерелом енергії для синтезу життєво важливих з’єднань, таких як вуглеводи та амінокислоти.Модифіковані гумінові кислоти мають стійкість як в кислому, так і в лужному середовищі, що надає стійкості препарату в широкому інтервалі рН, без зниження його активності.

  Тара

  1л - 300 грн

  5л - 1350 грн

  10л - 2600 грн

  Склад стимулятора росту Вимпел - 2:

  • багатоатомні спирти - не менше 300 г/л
  • гумінові кислоти - до 30 г/л
  • карбонові кислоти природнього походження - 3 г/л

  Формуляція - рідина
  Завдяки вдосконаленому та збалансованому набору компонентів, що входять до його складу, стимулятор росту рослин Вимпел - 2  має наступні властивості.

   Стимулятор росту

  Багатоатомні спирти з коротким вуглецевим ланцюгом структурують вільну внутрішньоклітинну воду, підвищуючи її біологічну активність; прискорюють процеси росту і фотосинтезу; регулюють транспірацію та інтенсивність мінерального живлення. Продуктами перетворення багатоатомних спиртів у клітині є елементарні вуглеводи (моносахариди), які виступають будівельним матеріалом і джерелом енергії.
  Природні стимулятори-адаптогени на основі карбонових кислот беруть участь у найважливіших енергетичних перетвореннях рослинного організму, підсилюють постачання кисню в тканини, підвищують вироблення основної енергетичної речовини АТФ-аденозинтрифосфату. Регулююча енергетичний обмін дія карбонових кислот проявляється вже за дуже низьких концентрацій (0,002% розчин).
  Завдяки своєму природному походженню карбонові кислоти підлягають швидкому метаболізму в рослині та надають препарату біостимулюючу дію. Це призводить до інтенсивного проростання насіння й активізації зростання органів рослини, а також прискорює засвоєння макро- та мікроелементів з ґрунту.
  За наявності комплексу багатоатомних спиртів, солі гумінових кислот багаторазово підвищують свою активність. Збільшення їхньої проникаючої здатності відбувається за рахунок високого тургорного тиску, який виникає завдяки багатоатомним спиртам.

   Адаптоген кріопротектор термопротектор

  Збалансований склад багатоатомних спиртів активно структурує вільну внутрішньоклітинну воду і є гарним стабілізатором її просторової структури. Завдяки цьому утворюються водні структури, аналогічні просторовій решітці льоду, які перешкоджають розвитку процесу кристалізації. Багатоатомні спирти покращують вуглеводний обмін, який виражається в підвищенні кількості цукрів у рослин. Карбонові кислоти надають антигіпоксичний ефект (підвищення стійкості організму до кисневої недостатності) шляхом активації сукцинатдегідрогеназного окислення і відновлення активності цитохромоксидази, сприяючи накопиченню в клітинах АТФ. Карбонові кислоти сприяють підвищенню вологоутримуючої здатності в тканинах рослин за рахунок зниження транспірації. Ці зміни роблять організм більш стійким до несприятливих факторів навколишнього середовища, рослини краще переносять як підвищену, так і знижену температури, а також зимові морози.

   Антистресант 

  На обробку пестицидами культурні рослини реагують синтезом специфічних стресових білків і ферментів, які нейтралізують отриманий негативний вплив. Комплекс з модифікованих гумінових кислот і низькомолекулярних багатоатомних спиртів прискорює обмінні процеси у тканинах рослин, які проявляються в більш інтенсивному синтезі антистресових речовин, підсилюють фотосинтетичну продуктивність хлоропластів у клітинах, що в свою чергу знімає фітотоксичність після обробки пестицидами.

   Інгібітор хвороб

  Багатоатомні спирти мають гідрофільні властивості. Потрапляючи на поверхню листя, вони утримують вільну воду в колоїдному стані, перешкоджаючи розвитку хвороботворних організмів. Також захист від хвороб здійснюється шляхом посилення імунітету, стимуляції природної здатності рослини чинити опір хворобам. За рахунок підвищення імунітету ураженість рослин знижується в 1,5-2 рази, що зменшує кратність обробок рослин фунгіцидами.

   Активатор ґ​рунту

  Стимулятор росту Вимпел - 2  за допомогою багатоатомних спиртів прискорює обмінні процеси в рослині, які збільшують кореневі виділення рослин, що призводить до підвищення активності ґрунтових мікроорганізмів у прикореневій зоні (ризосфері). Карбонові кислоти посилюють зростання чисельності мікроорганізмів.
  У результаті активізується виділення СО2 і деструкція целюлози. Підтримується позитивний баланс гумусонакопичення. Збільшення мікробного числа азотфіксаторів, фосфор-мобілізаторів та інших корисних бактерій оптимізує мінеральне живлення рослин і дозволяє на 10-30% скоротити витрату мінеральних добрив.

   Прилипач

  Багатоатомні спирти мають плівкоутворюючу здатність. Завдяки цьому Вимпел - 2 забезпечує закріплення бакових препаратів на поверхні насіння та листя, що підвищує ефективність біопрепаратів, пестицидів та мікродобрив. У разі тривалого (до 2-х місяців) перебування в умовах нестачі вологи в ґрунті, насіння піддається негативному впливу провокаційної вологи, що призводить до його пліснявіння. Сформована еластична оболонка не перешкоджає вільному диханню, проте захищає насіння від ґрунтової провокаційної вологи, зберігаючи його схожість.

   Фотосинтезатор 

  Позакореневе внесення препарату сприяє збільшенню кількості хлорофілу, що підсилює розвиток рослини. Препарат оптимізує процеси пластичного та енергетичного обмінів, роблячи процес фотосинтезу у рослин максимально ефективним.
  Біостимулятор Вимпел -2 сумісний з пестицидами, макро-, мікродобривами та біопрепаратами. Препарат повністю розчиняється у воді та не втрачає свою активність у будь-яких бакових сумішах, підвищуючи ефективність їх дії. Низькомолекулярні багатоатомні спирти препарату легко проникають у тканини, виконуючи функцію транспортного агента для всіх препаратів, що застосовуються спільно зі стимулятором росту Вимпел - 2.

  Інструкція по використанню стимулятора росту Вимпел-2

  Эфективність Вимпел - 2 та зручність використання залежить від дотримування рекомендацій по використанню,умов зберігання та транспортування, зазаначених виробником. 

  Приготування розчину:

  Увага! Перед приготуванням бакової суміші завжди перевіряйте препараті на сумісність! 

  1. Візьміть ємність.
  2. Налийте води (яка буде використовуватись для основного внесення).
  3. Додойте компоненти бакової суміші в пропорціях згідно польовим нормам витрат.
  4. Зачинивши ємність, змішайте складове шляхом її перевертання 10-15 раз.

  Бакову суміш оцінюйте візуально два рази: відразу після перемішування та після того, як суміш відстоїться (приблизно через 30 хв.). Про несумісність препаратів говорить розшарування робочої суміші,утворення осаду, сгустків, олійних утворень, котрі не диспергують.

  Увага! Можливе використання препарату в жорсткій воді. Діючі речовини, які входять до його складу, не утворюють з'єднань з солями жорсткості (СаSO4٠2H2О).

  У випадку відсутності проблем із сумісністю, робочий розчин готувати безпосередньо перед оприскуванням.

  Препарат ретельно перемішати у заводський упаковці та влити безпосередньо у бак оприскувача, який напочатку наповнити водою до 2/3 його объ'єму, потім при ввімкненому режимі змішування у послідовності згідно рекомендаціям додати компоненти бакової суміші та завершити наповненням баку водою. Змішування суміші продовжувати під час усього періоду її приготування, а також при внесенні.

  Черговість додавання компонентів робочої суміші

  • Бакова суміш
  1. Вода.
  2. Вимпел 2.
  3. Засоби захисту рослин.
  4. Мікродобрива (окрімОракул сера актив).
  5. Вода.
  • Бакова суміш з КАСом
  1. Вода.
  2. Вимпел 2.
  3. КАС у відповідності з рекомендаціями по проведенню позакореневих підкормок 3-12%+2,5% MgSO4٠7H2O (5% десятиводородний).
  4. Засоби захисту рослин.
  5. Мікродобрива.
  6. Вода.
  • Бакова суміш з карбомідом
  1. Вода.
  2. Вимпел 2.
  3. Карбомід у відповідності з рекомендаціями по проведенню позакореневих обробок маточним розчином (або в бак для хімічниих засобів опбприскування,або на фільтр).
  4. Засоби захисту рослин.
  5. Мікродобрива.
  6. Вода.

  Увага! Змішування компонентів баковаї суміші (регулятори росту,ЗЗР, мікродобрива та ін.) проводити виключно у воді! 

  Норми витрат робочого розчину

  • польові культури – 70-300 л/га;
  • овочеві культури – 300-400 л/га;
  • плодові культури та виноград – 800-1000 л/га.

  Сумісність з іншими препаратами

  Стимулятор росту добре поєднується у бакових сумішах разом із засобами захисту рослин (у випадку відсутності окремих рекомендацій виробника засобів захисту), карбомідом (у рекомендованих концентраціях позакореневих підкормок с/х культур згідно фазам розвитку), КАСом, мікродобривами та біопрепаратами.

  Умови застосування стимулятору росту Вимпел-2

  Обприскування проводити в ранковий або вечірній час при підвищеній вологості  повітря, щоб запобігти хімічним опікам листя. Оптимальна температура повітря  +5... +25 °С при швидкості вітру до 5-7 м/с в залежності від обприскувача.

  Не рекомендовано здійснювати обприскування під час туману або у випадках випадання роси: це може призвести до стікання робочої суміші з поверхні рослин та знизити єфективність обробки. Завершувати роботу слід за 1,5-2 години до початку дощу.

  Як замовити стимулятор росту Вимпел - 2 на нашому сайті?

  Стимулятор росту Вимпел - 2 а також багато інших добрив та засобів захисту рослин від відомих українських та закордонних виробників можна придбати у нас на сайті  harvest.org.ua за вигідною ціною та швидкою доставкою по Україні. 

  Для цього подзвоніть по вказаним номерам :☎ 066 444 53 30 - 097 444 53 30 - 066 642 83 78 або залиште заявку на сайті і наші консультанти обов'язково зв'яжуться з Вами та допоможуть у виборі якісного посівного матеріалу за доступними цінами! 

  Діє гнучка система знижок для оптових клієнтів!

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!

  Схожі товари